Borelisspro

DuoLife Medical Formula BorelissPro® je produkt, v ktorom sa nachádzajú starostlivo vybrané látky, v primeranom množstve a ich poslaním je stimulácia imunitného systému organizmu a zmierňovanie účinkov uhryznutia kliešťom.

DuoLife MEDICAL FORMULA BORELISSPRO® NEW sú zložky, ktoré vykazujú široké spektrum pôsobenia: podporujú nielen imunitu organizmu, ale aj činnosť srdca, umožňujú udržiavať správnu hladinu cholesterolu, správne fungovanie kĺbov a kostí a mladý vzhľad pokožky. Napomáhajú v prevencii, podporujú zlepšovať priebeh infekčných chorôb, vrátane chorôb vírusových, vrátane boreliózy.

 

Doplnok výživy DuoLife MEDICAL FORMULA BORELISSPRO® NEW je určený ako prípravok na podporu pre:

 • ľudí so zníženou imunitou
 • ľudí trpiacich na opakujúce sa bakteriálne, vírusové a plesňové infekcie 
 • ľudia vystavených na uhryznutia klieští a komárov
 • starších ľudí

 

Výživový doplnok DuoLife MEDICAL FORMULA BORELISSPRO® NEW dodáva organizmu cenné antioxidanty, obsiahnuté v rastlinných, ovocných a zeleninových extraktoch a pomáhajú udržať ich najlepší možný stav a udržať vysokú obranyschopnosť organizmu. Rastlinné extrakty prítomné v prípravku navyše podporujú organizmus pri prevencii a boji proti bakteriálnym, vírusovým, plesňovým a protozoálnym infekciám. Pomáha tiež udržiavať vysokú obranyschopnosť organizmu a zaručuje ochranu pred účinkami po uhryznutí kliešťa.

DuoLife MEDICAL FORMULA BORELISSPRO® NEW podporuje:

 • imunitu organizmu
 • antioxidačné procesy
 • činnosť osteoartikulárneho systému
 • činnosť kardiovaskulárneho systému
 • stav pokožky
 • pomáha zmierniť dôsledky uhryznutia kliešťom a komárom

 

 

Zloženie: inulín z koreňa čakanky obyčajnej (FOS), extrakt z listov cistu (Cistus creticus) 10:1, vyhradená formula BorelissPro® antioxidantov získaných zo zmesi suchých extraktov ovocia, zeleniny a bylín v striedavom pomere (z kôstok a šupiek hrozna (Vitis vinifera)), z plodov brusnice čučoriedkovej (Vaccinium myrtillus), z ružíc brokolice (Brassica oleracea var. cymosa), z listov kapusty obyčajnej kučeravej (Brassica oleracea var. viridis), z listov čajovníka čínskeho (Camellia sinensis), z listov cibule kuchynskej (Allium cepa), z listov cesnaku kuchynského (Allium sativum), z ovocia grapefruitu (Citrus paradisi), zo stonky špargle lekárskej (Asparagus officinalis), z ovocia pomarančovníka čínskeho (Citrus sinensis), z ovocia ananásu pestovaného (Ananas comosus), z plodov čerešne vtáčej (Prunus avium), z ovocia marhule obyčajnej (Prunus armeniaca), z ovocia jablone domácej (Malus domestica), z plodov papáje obyčajnej (Carica papaya), z plodov jahody (Fragaria ananassa), z plodov čiernych ríbezlí (Ribes nigrum), z koreňa mrkvy obyčajnej (Daucus carota), z plodov uhorky siatej (Cucumis sativus), z plodov olivy európskej (Olea europaea), z plodov paradajka jedlej (Solanum lycopersicum)), extrakt z koreňa štetky lesnej (Dipsacus fullonum) 10:1, extrakt zo stonky cesnaku (Allium sativum) 10:1, extrakt z byliny oregana (Origanum vulgare) 10:1, extrakt z koreňa pohánkovca japonského (Polygonum cuspidatum) 10:1. Zloženie obalu kapsule: organický derivát celulózy (HPMC), gellanová guma, meďnaté komplexy chlorofylov a chlorofylínov (farbivo). Protihrudkovacia látka: oxid kremičitý

 

proborelis tabulka

Bylinné extrakty obsiahnuté v prípravku majú vedľa názvov napísaný pomer 10:1 – to je takzvaný index DER – čo znamená?Index DER (ang. drug extract ratio) určuje počet miligramov rastlinnej suroviny použitej na získanie jedného miligramu výťažku (extraktu). Ak kapsula obsahuje 35 miligramov extraktu z listov cistu (alebo iného rastlinného extraktu) DER 10:1, znamená to, že na získanie kapsuly bolo použitých 350 miligramov suroviny. Kapsuly z radu Medical Formula NEW majú zvýšený index DER, vďaka čomu rovnaké (alebo dokonca menšie) množstvo extraktu môže poskytnúť väčšiu dávku aktívnych látok.

 

Aký účinok má v BorelissPro® patentovaná formula antioxidantov získaných zo zmesi suchých ovocných, rastlinných a bylinných extraktov?

Výťažky z rastlín obsiahnuté vo formule sú pokladnicou antioxidantov, ktoré zachytávajú voľné radikály, vďaka čomu podporujú prevenciu mnohých chronických chorôb ovplyvňujúcich správne fungovanie srdca a nervových buniek. Antioxidanty navyše pomáhajú udržiavať správnu hladinu cholesterolu a glukózy v krvi, udržujú cievy v dobrom stave a spomaľujú proces starnutia organizmu1.

Priaznivý podporný účinok antioxidačných zlúčenín pri prevencii a priebehu bakteriálnych infekcií (vrátane boreliózy) môže spočívať na:

 • podpore znižovania zápalu v tkanivách, čo môže znižovať účinok baktérií (vrátane spirochétov boreliózy Borrelia burgdorferi) na organizmus
 • ochrane organizmu pred poškodením endotoxínmi
 • ochranných účinkoch na srdce a cievny systém: ochrana integrity vaskulárneho endotelu, a tým bránenie šíreniu baktérií
 • podpore funkcií imunitného systému
 • inhibícii produkcie reaktívnych foriem kyslíka

 

Čo spája extrakty z listov cistka krétskeho (Cistus creticus), z koreňa štetky lesnej (Dipsacus fullonum), zo stonky cesnaku (Allium sativum), z byliny oregano (Origanum vulgare) a z koreňa krídlatky japonskej (Polygonum cuspidatum)?

Všetky tieto rastliny sú tiež dôležitým zdrojom antioxidantov, navyše svojimi vlastnosťami prispievajú k správnemu fungovaniu imunitného systému a podporujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu, čím podporujú prevenciu infekcií spôsobených baktériami a inými mikroorganizmami. Štetka lesná tiež prispieva k správnemu fungovaniu kože, kostí a kĺbov . Pamajorán obyčajný (všeobecne známy ako oregano) môže dodatočne pomáhať pri hojení rán a zmierňovaní svrbenia.

 

Ako tieto bylinky pomáhajú chrániť pred lymskou boreliózou a zmierňujú účinky uhryznutia kliešťami?

Lymská borelióza je choroba spôsobená baktériami – spirochétami Borrelia burgdorferi. Zložky obsiahnuté v DuoLife MEDICAL FORMULA BORELISSPRO® NEW majú účinok podporujúci imunitný systém. Prispievajú k mobilizácii obranných síl tela, čo pomáha chrániť pred infekciou spôsobenou baktériami Borrelia, ako aj zmierňovať jej účinky. Okrem toho, vďaka vonným látkam obsiahnutým v cesnaku a oregáne, tieto bylinky pôsobia ako prírodné repelenty, odpudzujúce kliešte a pomáhajú tak chrániť pred účinkami ich uhryznutí.

 

Čím sa líši Duolife MEDICAL FORMULA BORELISSPRO® NEW?

 • Kapsuly z organických derivátov celulózy (HPMC), tiež obsahujúce deriváty chlorofylu, bez konzervačných látok, lepku a želatíny, vhodné aj pre vegánov a vegetariánov (majú tiež certifikáty košer a halal), s oneskoreným uvoľňovaním, s klinickými testami* – zlepšujú absorpciu aktívnych zlúčenín obsiahnutých vo vnútri kapsuly, čo sa premieta do zvýšenej koncentrácie účinných látok v organizme.
 • Balenie bez bisfenolu A (BPA), zlúčeniny s kontroverzným účinkom na zdravie.
 • 100 % prírodné zložky, s dodatočným prebiotickým obsahom, inulínom z koreňa čakanky obyčajnej; inulín stimuluje rast prirodzenej črevnej mikroflóry a podporuje činnosť tráviaceho traktu24; má nízky glykemický index.
 • Receptúra s prihliadnutím na zásady synergizmu a antagonizmu zložiek.
 • Kompletné zložky – so zachovaným biologickým pozadím, ktoré zlepšuje ich biologickú dostupnosť.
 • Produkt NEOBSAHUJE konzervačné látky, umelé plnivá a NEMÁ GMO – suroviny použité na vývoj výživového doplnku NEPOCHÁDZAJÚ z geneticky modifikovaných rastlín.
 • Výrobok NEOBSAHUJE lepok –je vhodný pre osoby trpiace neznášanlivosťou lepku.
 • Koncentrovaná formula – vďaka tomu pohodlné použitie doplnku – 1 až 2 krát denne

 

Ako sa líši BorelissPro® od iných doplnkov radu Medical, podporujúcich imunitu – ProSelect® a ProImmuno®?

 • BorelissPro® pomáha udržiavať optimálny stav tela, najmä v súvislosti s bakteriálnymi infekciami, a tiež pomáha chrániť organizmus pred účinkami uhryznutí kliešťov alebo komárov v letnej sezóne.
 • Zatiaľ čo prípravok ProImmuno® bol vyvinutý na podporu funkcií imunitného, dýchacieho a kardiovaskulárneho systému, najmä v súvislosti s vírusovými infekciami horných a dolných dýchacích ciest. 
 • ProSelect® pomáha udržiavať optimálne funkcie mnohých telových systémov, hlavne podporou antioxidačných procesov. Beta-glukány obsiahnuté v prípravku podporujú optimálny stav imunitného systému.

Ako dlho môžem užívať DuoLife MEDICAL FORMULA BORELISSPRO®?

 • Odporúčaná doba suplementácie sú 3 mesiace, potom odporúčame urobiť si 1-2 mesačnú prestávku. 

 

Môžu DuoLife Medical Formula BorelissPro používať vegáni?

 • Doplnok výživy DuoLife MEDICAL FORMULA BORELISSPRO® sa skladá zo 100% prírodných zložiek rastlinného pôvodu, takže je vhodný na konzumáciu pre vegánov a vegetariánov. 

info: kontakt

 

 

 

Výsledky