Protein

 

SHAPE CODE® Protein Shake je výživový doplnok vo forme proteínového kokteilu novej generácie, ktorý vďaka prítomnostitroch druhov bielkovín podporuje proces budovania čistej svalovej hmoty. Koktail bol obohatený o zložky s klinicky overenými účinkami –Palatinózu™ a WATTS’UP®*, ktoré pri pravidelnom používaní podporujú telesný výkon pri fyzickom cvičení. 

SHAPE CODE ® Protein Shake podporuje budovanie svalovej hmoty a nádherne tvarovanej postavy. SHAPE CODE ® Protein Shake je proteínový koktail s univerzálnym účinkom, ideálny pre športovcov aj pre tých, ktorí jednoducho neprijmú potrebné, denné množstvo bielkovín. Je to odpoveď na potreby športujúcich ľudí a tých, ktorí si chcú udržať dostatočný prísun bielkovín v každodennej strave. SHAPE CODE ® Protein Shake vždy poskytne správne množstvo bielkovín v strave a podporí proces budovania čistej svalovej hmoty. Koktail bol obohatený o Palatinózu  a WATTS’UP ®* – látky s klinicky overenými účinkami, ktoré vedú k zvýšeniu sily a efektívnosti pri fyzickej aktivite. To všetko na podporu úsilia pri ešte efektívnejšom formovaní vysnívanej postavy!

 

SHAPE CODE  Protein Shake podporuje: 

1. Ľuďom, ktorí chcú mať vytvarovanú, vyšportovanú postavu prostredníctvom:
– podpory procesu budovania čistej svalovej hmoty.
2. Ľuďom, ktorí držia diétu a snažia sa dosiahnuť štíhlu líniu:
– podporou regulácie hmotnosti,
– podporou procesu spaľovania tukov,
– podporou metabolických procesov,
– podporou procesu chudnutia a zabezpečením pocitu plnosti,
– udržiavaním správnej hladiny cholesterolu v krvi.
3. Športujúcim ľuďom, ktorí chcú získať štíhlu líniu prostredníctvom:
– podpory regenerácie po tréningu,
– podpory procesov obnovy po poraneniach svalov a kostí,
– udržania optimálnej efektívnosti vykonávaných cvičení,
– podpory zníženia katabolizmu svalových bielkovín.
Objavte jedinečné vlastnosti produktu SHAPE CODE® Protein Shake!
– Palatinóza a WATTS’UP®* – látky s klinicky overenými účinkami, ktoré vedú k zvýšeniu sily a efektívnosti pri fyzickej aktivite.
– Formula je bohatá na tri typy bezlaktózového srvátkového proteínu **: koncentrát (WPC), izolát (WPI) a hydrolyzát (WPH) zaručujú dlhodobé postupné vstrebávanie bielkovín (až 3 hodiny po tréningu). Dlhodobá dostupnosť aminokyselín podporuje zrýchlenie regeneračných procesov, podporuje imunitné funkcie a chráni svalové tkanivá pred rozpadom.
**Je vhodný pre ľudí s intoleranciou laktózy. Produkt NEOBSAHUJE laktózu (35 g prášku rozpusteného v 200 ml vody obsahuje <0,01 g laktózy na 100 ml produktu).
– 100 % zložiek sú zložky prírodného pôvodu.
– SHAPE CODE® Protein Shake obsahuje vysoký obsah rozvetvených BCAA aminokyselín, ktoré telo využíva pri syntéze svalových bielkovín, a ktoré podporujú rast čistej svalovej hmoty.
– Výrobok NEOBSAHUJE lepok a sóju.
– Produkt NEOBSAHUJE konzervačné látky, umelé farbivá, umelé sladidlá, umelé arómy, umelé plnidlá a JE BEZ GMO – suroviny použité na vývoj doplnku NEPOCHÁDZAJÚ z geneticky modifikovaných rastlín alebo zo zvierat kŕmených geneticky modifikovaným krmivom.
– Je vhodný pre vegetariánov.
– Rôznorodosť PRÍCHUTÍ – aby Váš kokteil chutil každý deň inak!Do klasického vanilkovo-smotanového koktailu si pred konzumáciou môžete dosypať prírodnú arómu SHAPE CODE® Best Flavourspodľa svojej chuti a experimentovať! Vyberte si z nasledujúcich prírodných príchutí: mäta, slaný karamel, jahoda, čučoriedka a káva. Do kokteilu môžete tiež pridať čerstvú zeleninu alebo ovocie a pred konzumáciou ho rozmixovať.
– 3 TYPY BEZLAKTÓZOVÉHO BIELKOVÉHO PROTEÍNU – KOMPLEXNÁ PODPORA PRE TELO PRI RASTE ČISTÝCH SVALOV.
Formula 3 druhov proteínov bez laktózy: WPI, WPH, WPC je univerzálna forma vysokoproteínového srvátkového doplnku, ktorý spája vlastnosti rýchlo stráviteľných proteínov s tými, ktoré sa vstrebávajú pomalšie. Zmes hydrolyzátu, izolátu a srvátkového koncentrátu poskytuje našim svalom rôzny čas vstrebávania a osvojenia. Pokiaľ ide o trávenie, každý z týchto proteínov má inú rýchlosť uvoľňovania a dodávania energie nášmu metabolizmu. Táto rozdielna miera absorpcie jednotlivých druhov bielkovín umožňuje, že proteínový doplnok SHAPE CODE® Protein Shake poskytuje svalom bohaté nasýtenie. Vďaka tomu získa telo hodnotný stavebný kameň na podporu rozvoja svalovej hmoty a podporu pretrvávajúcich účinkov dlhodobej fyzickej aktivity.
Po konzumácii zmesi bielkovín obsiahnutých v SHAPE CODE® Protein Shake je možné udržiavať telo v anabolickom stave (anabolický proces je metabolický proces, ktorého najdôležitejším účinkom je rast a tvorba nových buniek) dokonca počas niekoľkých hodín. Nepretržitý prísun aminokyselín, ktorý zaručuje táto zmes, tiež podporuje zrýchlenie regenerácie, ochranu svalových tkanív pred odbúravaním a imunitné funkcie. Vďaka spomínanej synergii pôsobenia 3 druhov proteínov bude SHAPE CODE® Protein Shake rovnako vhodný pre profesionálov, ako aj pre osoby, ktoré trénujú ako amatéri/rekreačne.
Spôsob použitia
Pridajte dve plné odmerky prášku (spolu 35 g) do 200 ml studenej vody alebo do obľúbeného rastlinného nápoja, dobre ho pretrepte, aby sa obsah neusadil na dne. Takto pripravený vanilkovo-smotanový koktail konzumujte 1–2 krát denne. Odporúča sa konzumovať hneď po tréningu. Neprekračujte odporúčaný denný príjem. Produkt sa nemôže používať ako náhrada pestrej stravy. Tento koktejl užívajte ako súčasť vyváženej a rozmanitej stravy v kombinácii s aktívnym životným štýlom.
Zloženie
zmes bezlaktózových** srvátkových bielkovín*: WPC – srvátkový proteínový koncentrát (z mlieka), WPI – srvátkový proteínový izolát (z mlieka), WPH – srvátkový proteínový hydrolyzát (z mlieka), izomaltulóza (Palatinóza)***– sladidlo prírodného pôvodu, prírodná smotanová príchuť, prírodná vanilková príchuť, soľ, WATTS’UP®**** – vyhradená receptúra zo sladkých pomarančov (Citrus sinensis) štandardizovaná na obsah hesperidínu, stévia (glykozidy steviolu) – prírodné sladidlo.

*Bielkoviny podporujú udržiavanie svalovej hmoty a prispievajú k jej rastu. Bielkoviny tiež pomáhajú udržiavať zdravé kosti.
**Obsah laktózy< 0,01 g/>00 ml hotového výrobku pripraveného na základe vody alebo rastlinného nápoja.
*** Izomaltulóza (PalatinózaTM) je zdrojom glukózy a fruktózy.
**** WATTS’UP® je ochranná známka spoločnosti BioActor B.V.

 

info: kontakt

 

 

Výsledky