ProImunno

DuoLife Medical Formula ProImmuno® je produkt zložený zo starostlivo vybraných prírodných zložiek, ktoré vytvárajú jedinečnú kompozíciu v súlade so zásadami synergizmu. Fungovanie mnohých použitých surovín bolo potvrdené mnohými vedeckými publikáciami a klinickými skúškami. Na základe vedeckého výskumu môžu zložky prípravku DuoLife Medical Formula ProImmuno® priamo prispievať k podpore organizmu v boji proti vírusovým a bakteriálnym infekciám. Môžu tiež podporovať telo v boji proti zápalovým procesom sprevádzajúcim infekcie.
Fungovanie mnohých použitých surovín bolo potvrdené mnohými vedeckými publikáciami a klinickými skúškami. Na základe vedeckého výskumu môžu zložky prípravku DuoLife Medical Formula ProImmuno® priamo prispievať k podpore organizmu v boji proti vírusovým a bakteriálnym infekciám. Môžu tiež podporovať telo v boji proti zápalovým procesom sprevádzajúcim infekcie
Najdôležitejšie vlastnosti DuoLife Medical Formula ProImmuno®
Podporuje telo v boji proti vírusovým infekciám a zápalom
Špeciálne vybrané zložky produktu podporujú imunitný a dýchací systém, pomáhajú organizmu bojovať proti infekciám typickým pre jesennú, zimnú či jarnú sezónu, ako sú chrípka alebo iné vírusové infekcie. Pomáhajú chrániť organizmus v stave zníženej imunity, najmä v období výskytu rôznych infekcií.
Vysoká, klinicky potvrdená biologická dostupnosť zložiek
Mnoho výrobcov si vyberá zloženie výrobku iba z hľadiska množstva účinných látok. V prípade DuoLife sa rovnaká dôležitosť pripisuje stupňu ich absorbovateľnosti. Iba vysoká biologická dostupnosť zaručuje účinné pôsobenie a vplyv na zdravie.
Vysoký obsah potenciálnych inhibítorov vírusovej proteázy
Podľa vedeckých správ inhibítory vírusových proteáz môžu organizmu pomôcť bojovať proti vírusovým infekciám.
Inovatívne spojenie štandardizovaných fytonutrientov
Štandardizácia surovín zaručuje, že v každej dávke prípravku sa nachádza rovnaká dávka aktívnych látok.
Viacsmerové účinky
Okrem priameho pôsobenia majú zložky aj ďalšie zdraviu prospešné vlastnosti, a to najmä antioxidačné pôsobenie, ktoré pomáha znižovať oxidačný stres, pomáha udržiavať optimálne funkcie imunitného systému, srdca, krvných ciev a mozgu. Organizmus, ktorý je všeobecne veľmi slabý, zaťažený ďalšími chronickými chorobami je viac vystavený vážnemu priebehu infekcií, najmä vírusovým infekciám vrátan.
Vedomý pôvod zložiek a surovín, ako aj ich účinky potvrdené mnohými testami
Pôvod suroviny významne ovplyvňuje jej kvalitu. Firma DuoLife sa stará o to, aby suroviny pochádzali z najcennejších odrôd a regiónov, a zároveň o to, aby ich pôsobenie bolo potvrdené najnovšími vedeckými testami.
Synergizmus pôsobenia
Interakcia živín, ktorá pomáha preniknúť maximálnemu množstvu do buniek organizmu, ale tiež posilňuje ich individuálne účinky. Snaha o vylúčenie antagonitov, ktoré blokujú absorpciu aktívnych zložiek, umožňuje ďalšie zvýšenie biologickej dostupnosti. Súčasné použitie oboch princípov umožňuje zvýšiť absorpciu a optimalizovať pôsobenie produktu.
Patentované formuly
Bohaté jedinečné zloženie uzavreté v inovatívnych formách, chránené ochrannými známkami ® je výrobným tajomstvom DuoLife.
Prírodné fytonutrienty
Všetky použité zložky sú 100 % prírodné. V produkte DuoLife Medical Formula ProImmuno® nie sú použité žiadne umelé farbivá ani konzervačné látky. Hlasité „nie!” firma tiež hovorí GMO.
100 % bezpečnosť
Zložky produktu sú úplne bezpečné, certifikované a podrobené mnohým klinickým testom.
„Áno” pre vegetariánov
Produkt DuoLife Medical Formula ProImmuno® je ideálny pre vegetariánov.
DuoLife MEDICAL FORMULA PROIMMUNO® je určený ako prípravok na podporu pre:
– ľudí, ktorí chcú denne podporovať funkcie imunitného systému, najmä na jeseň, v zime a na jar;
– ľudí so zníženou imunitou, s problémom opakovaných vírusových a bakteriálnych infekcií horných a dolných dýchacích ciest;
– ľudí, ktorí sú obzvlášť ohrození infekciami dýchacích ciest, napríklad z dôvodu vykonávanej práce (učitelia, vychovávatelia, zdravotníctvo, ľudia často bývajúci vo veľkých skupinách ľudí);
– starších ľudí (v prípade chronických chorôb, po konzultácii s lekárom).
DuoLife MEDICAL FORMULA PROIMMUNO® podporuje:
– imunitu organizmu
– organizmus v boji proti vírusovým a bakteriálnym infekciám
– organizmus v boji proti zápalom
– činnosť horných dýchacích ciest
– činnosť kardiovaskulárneho a osteoartikulárneho systému
– antioxidačné procesy
Čím sa líši DuoLife Medical Formula ProImmuno®?
Kapsuly z organických derivátov celulózy (HPMC), tiež obsahujúce deriváty chlorofylu, bez konzervačných látok, lepku a želatíny, vhodné aj pre vegánov a vegetariánov (majú tiež certifikáty košer a halal), s oneskoreným uvoľňovaním, s klinickými testami* – zlepšujú absorpciu aktívnych zlúčenín obsiahnutých vo vnútri kapsuly, čo sa premieta do zvýšenej koncentrácie účinných látok v organizme.
Balenie bez bisfenolu A (BPA), zlúčenine s kontroverzným účinkom na zdravie43.
100 % prírodné zložky, s dodatočným prebiotickým obsahom – inulínom z koreňa čakanky obyčajnej; inulín stimuluje rast prirodzenej črevnej mikroflóry a podporuje činnosť tráviaceho traktu14,44,45; má nízky glykemický index. Optimálna činnosť hrubého čreva je tiež podporovaná kvasinkovými živinami obsiahnutými v prípravku Saccharomyces cerevisiae.
Receptúra s prihliadnutím na zásady synergizmu a antagonizmu zložiek
Kompletné zložky – so zachovaným biologickým pozadím, ktoré zlepšuje ich biologickú dostupnosť, vrátane patentovanej receptúry s kvercetínom so zvýšenou biologickou dostupnosťou
Štandardizované suroviny vrátane propolisového extraktu získaného patentovanou metódou extrakcie, ktorá zaručuje požadované množstvo bioaktívnych zložiek a žiadne neaktívne zložky
Produkt NEOBSAHUJE konzervačné látky, umelé plnivá a NEMÁ GMO– suroviny použité na vývoj výživového doplnku NEPOCHÁDZAJÚ z geneticky modifikovaných rastlín
Výrobok NEOBSAHUJE lepok– je vhodný pre osoby trpiace neznášanlivosťou lepku
Zložky:
Vyhradená formula ProImmuno® flavonoidov získaných z kvetov sofory japonskej (Styphnolobium japonicum) štandardizovaná na obsah quercetínu s fosfolipidami a luteolínu, vyhradená formula organického zinku získaná z inaktivovaných buniek kvasiniek Saccharomyces cerevisiae, inulín z korenia čakanky obyčajnej (Cichorium intybus), extrakt z propolisu štandardizovaný na obsah galangínu, extrakt z propolisu zeleného štandardizovaný na obsah artepilínu C, extrakt z korenia šalvie červenokorennej (Salvia miltiorrhiza) štandardizovaný na obsah tanshinone IIA, apigenín z plodov grapefruitu (Citrus paradisi). Zložky obalu: organický derivát celulózy (HPMC), guma gellan, meďnaté komplexy chlorofylov a chlorofylínov (farbivo). Protihrudkujúce činidlo: oxid kremičitý. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt sa nemôže používať ako náhrada pestrej stravy. Vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité pre správne fungovanie organizmu. 
proimmuno tabulka

 

Ako sa líši ProImmuno® od iných doplnkov radu Medical podporujúcich imunitu – ProSelect® a BorelissPro®?

 • Nový prípravokProImmuno® radu Medical line bol vyvinutý na podporu funkcií imunitného, dýchacieho a kardiovaskulárneho systému, najmä v súvislosti s vírusovými infekciami (vrátane koronavírusu) horných a dolných dýchacích ciest. 
 • BorelissPro® pomáha udržiavať optimálny stav tela, najmä v súvislosti s bakteriálnymi infekciami, a tiež pomáha chrániť organizmus pred účinkami uhryznutí kliešťov alebo komárov v letnej sezóne.
 • ProSelect® pomáha udržiavať optimálne funkcie mnohých telových systémov, hlavne podporou antioxidačných procesov. Beta-glukány obsiahnuté v prípravku podporujú optimálny stav imunitného systému.

Kedy sa oplatí siahnuť po výživový doplnok ProImmuno®?

 • Prípravok sa odporúča používať predovšetkým v jesennom, zimnom a jarnom období. Od roku 2020 by sa toto obdobie nemalo nazývať už iba „chrípkovou sezónou”, ale aj „sezónou koronavírusov”. 
 • Výživový doplnok ProImmuno® sa odporúča ako prípravok podporujúci celkový stav organizmu u ľudí, ktorí sa trápia s častými vírusovými a bakteriálnymi infekciami horných a dolných dýchacích ciest, ako aj u zdravých ľudí, ktorí sa chcú každého dňa starať o svoju imunitu.
 • Prípravok podporuje predovšetkým funkcie imunitného, dýchacieho a kardiovaskulárneho systému.

Aký účinky majú zložky prípravku ProImmuno®?

 • Prírodné, zdraviu prospešné suroviny obsiahnuté vo výživovom doplnku ProImmuno® podporujú organizmus v boji proti vírusovým a bakteriálnym infekciám a sprievodným zápalom. Hodnotné bioaktívne zlúčeniny môžu prispievať k priamej ochrane organizmu pred mikroorganizmami. Pomáhajú tiež udržiavať optimálne funkcie imunitného, dýchacieho a kardiovaskulárneho systému, vďaka čomu podporujú optimálny stav tela potrebný na účinný boj proti infekciám.

Môžu zložky výživového doplnku ProImmuno® chrániť organizmus pred infekciami, ako sú chrípka a Covid-19?

 • Zloženie výživového doplnku ProImmuno® vychádza z mnohých vedeckých správ, vrátane najnovšieho vedeckého výskumu z roku 2020. Na ich základe môžu bioaktívne rastlinné zložky obsiahnuté v prípravku pomáhať udržiavať optimálny stav a imunitu organizmu. Správne fungujúci imunitný, dýchací a kardiovaskulárny systém je obrovským „štartovacím kapitálom” pri ochrane a boji proti infekciám, ako sú infekcie chrípky a koronavírusov. Priebeh vírusových infekcií do značnej miery závisí od pôvodného, štartovacieho stavu organizmu. 

V zložení prípravku je veľa antioxidačných zlúčenín, znamená to, že ProImmuno® má iba taký profil účinku?

 • Rozhodne nie! Antioxidačné vlastnosti bioaktívnych zlúčenín obsiahnutých v prípravku sú len jedným z ich zdravotných prínosov. Cenný účinok týchto zlúčenín je viacsmerný a oveľa širší. Výber zložiek doplnkov je založený na mnohých predklinických, klinických štúdiách a správach z literatúry, ktoré sú spojené s vírusovými infekciami (vrátane chrípky, koronavírusu – tiež SARS-CoV-2), bakteriálnymi infekciami, imunitným systémom a optimálnymi funkciami iných telesných systémov

 

Je výživový doplnok ProImmuno® prírodným produktom?

 • Všetky zložky obsiahnuté v doplnku (vrátane zložiek obalu – kapsuly) sú prírodného pôvodu. Výrobok neobsahuje konzervačné látky, umelé prísady a plnivá, neobsahuje lepok a GMO (geneticky modifikované organizmy). 
 • Prítomnosť rastlinných extraktov a vlastných receptúr je „biologickým pozadím” zložiek podporujúcich zdravie obsiahnutých vo výrobku a pomáha zlepšovať ich biologickú dostupnosť. Absorpcia z gastrointestinálneho traktu je účinnejšia a väčšie množstvo aktívnych látok sa môže dostať do krvného obehu.
 • Priame balenie, v ktorom sú umiestnené kapsuly, neobsahuje bisfenol A (BPA) – zložka s kontroverzným účinkom na zdravie.

info: kontakt

 

Výsledky