ProSlimer

DUOLIFE MEDICAL FORMULA PROSLIMER® NEW je výživový doplnok založený na patentovanej formuly BioSlimer a čisto prírodných zložkách, ktoré sú obsiahnuté v inovatívnych kapsulách s oneskoreným uvoľňovaním, a ktoré zlepšujú absorpciu účinných látok.

DuoLife MEDICAL FORMULA PROSLIMER® NEW sú rastlinné extrakty, ktoré podporujú reguláciu telesnej hmotnosti, metabolické a antioxidačné procesy. Je to množstvo antioxidačných polyfenolov, ktoré pomáhajú udržiavať normálnu hladinu glukózy a cholesterolu v krvi, podporujú metabolizmus tukov a cukrov v organizme. Je to tiež cenná vláknina podporujúca činnosť črevnej mikroflóry a správnu črevnú peristaltiku, ako aj kofeín a organické kyseliny, ktoré prispievajú k redukcii telesného tuku.

 

Nadváha a obezita sú v súčasnosti globálnym zdravotným problémom. Nadmerné hromadenie tukov v tele nie je len záležitosťou estetickej alebo psychologickej povahy, ale je aj hrozbou pre zdravie a stav celého organizmu; obezita je spojená so zvýšeným rizikom mnohých chronických chorôb, ako sú ateroskleróza, hypertenzia a cukrovka. Správna telesná hmotnosť je výsledkom mnohých metabolických procesov v tele a závisí od metabolizmu uhľohydrátov, tukov a vody v tele, ale predovšetkým závisí od správnej a vyváženej stravy. U ľudí s nadváhou môže byť vhodnou suplementáciou správny výživový doplnok, ktorý pomáha znižovať telesný tuk a kontrolovať hladinu cukru a cholesterolu v krvi. Podobná suplemetácia je podporou pre ľudí, ktorí chcú, aby ich pleť vyzerala mlado, ako aj pre tých, ktorí majú problém s celulitídou.

 

Výživový doplnok DuoLife MEDICAL FORMULA PROSLIMER® NEW dodáva telu cenné antioxidanty obsiahnuté v rastlinných extraktoch, ktoré pomáhajú udržiavať normálnu hladinu glukózy a cholesterolu v krvi. Prírodné účinné látky prítomné v prípravku, ako napríklad kyselina hydroxycitrónová, kyselina chlorogénová, vláknina (vrátane inulínu), kofeín a triterpény, navyše podporujú telo v boji proti nadváhe a celulitíde.

DuoLife Medical FORMULA PROSLIMER® NEW podporuje:

 • metabolizmus tukov a uhľohydrátov v tele
 • proces chudnutia, ktorý tiež pomáha znižovať chuť na sladkosti
 • zníženie hmotnosti, tuku a celulitídy
 • vodné hospodárstvo organizmu
 • metabolické procesy
 • reguláciu hladiny „hormónu hladu”: ghrelín
 • postupné znižovanie spotrebovaných kalórií
 • antioxidačné procesy
 • procesy čistenia organizmu
 • činnosť tráviaceho traktu: funkcie črevnej mikroflóry
 • funkcie krvných ciev
 • stav kože, ktorý pomáha predchádzať strate elasticity v dôsledku chudnutia
 • optimálnu telesnú výkonnosť organizmu počas tréningu

 

 

proslimer tabulka

Zloženie: výťažok z ovocia garcínie kambodžskej 5:1, výťažok z ovocia palmy acai (Euterpe oleracea) 5:1, výťažok z kustovnici cudzej (Lycium barbarum) 5:1, výťažok z trávy mladého jačmeňa obyčajného (Hordeum vulgare) 4:1, výťažok z zelenej kávy štandardizovaný pre obsah 50% kyseliny chlorogénnej (vrátane 2,87% kofeínu), patentovaný vzorec BioSlimer® získaný z citrusových plodov a guarany (Paullinia cupana), bylinný výťažok z pupočníka ázijského (Centella asiatica) 10:1, inulín z koreňa čakanky (FOS). Zložky povlaku: organický derivát celulózy (HPMC), gellanová guma, komplexy medi s chlorofylmi a chlorofylínmi (farbivo). Protihrudkujúca látka: oxid kremičitý.

Bylinné extrakty obsiahnuté v prípravku majú vedľa názvov napísaný pomer 5:1, 12:1 a 25:1 – to je takzvaný index DER – čo znamená?

Index DER (ang. drug extract ratio) určuje počet miligramov rastlinnej suroviny použitej na získanie jedného miligramu výťažku (extraktu).

Ak kapsula obsahuje 100 miligramov extraktu z plodov gercínie (alebo iného rastlinného extraktu) DER 5:1, znamená to, že na získanie kapsuly bolo použitých 500 miligramov suroviny. Kapsuly z radu Medical Formula NEW majú zvýšený index DER, vďaka čomu rovnaké (alebo dokonca menšie) množstvo
extraktu môže poskytnúť väčšiu dávku aktívnych látok.

 

Garcínia kambodžská a zelená káva majú klinicky dokázané účinky na stratu nadbytočnej telesnej hmotnosti.

 • Kyselina hydroxycitrónová obsiahnutá v plodoch garcínie prispieva k zníženiu chuti do jedla (prostredníctvom vplyvu na vylučovanie serotonínu) a inhibuje syntézu mastných kyselín a cholesterolu; Kyselina hydroxycitrónová tiež znižuje hladinu ghrelínu – hormónu nazývaného „hormónom hladu”, čím pomáha znižovať chuť do jedla ľudí, ktorí chudnú. Garcínia kambodžská tiež pomáha chrániť telo pred nadváhou: vďaka svojim antioxidačným vlastnostiam pomáha udržiavať normálnu hladinu cholesterolu a glukózy v krvi, podporuje aterosklerózu, hypertenziu a prevenciu cukrovky.
 • Hlavnou aktívnou látkou zelenej kávy sú polyfenoly, najmä kyselina chlorogenová; táto zlúčenina má antioxidačné účinky, môže tiež obmedziť absorpciu glukózy v črevách, vďaka čomu prispieva k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi a zdravej telesnej hmotnosti. Kyselina chlorogénová tiež podporuje kondíciu
  krvných ciev, čím chráni telo pred hypertenziou. Kofeín prítomný v zelenej káve podporuje pôsobenie suroviny, prispieva k zvýšeniu termogenézy, stimulácii metabolizmu a zvýšeniu spaľovania tukov v tele. 

 

Bobule acai, plody goji a pupočník ázijský podporujú na základe synergie ďalšie zložky prípravku.

 • Bobule acai sú mimoriadne bohatým zdrojom antioxidantov, ktoré podporujú prevenciu chorôb sprevádzajúcich nadváhu: cukrovka, ateroskleróza a hypertenzia; antioxidanty tiež pomáhajú spomaľovať celkový proces starnutia organizmu. Fytosteroly obsiahnuté v acai inhibujú absorpciu cholesterolu z gastrointestinálneho traktu, pomáhajú regulovať jeho hladinu v krvi a pomáhajú udržiavať zdravú telesnú hmotnosť.
 • Polysacharidová frakcia obsiahnutá v plodoch goji je zodpovedná za zdravotne prospešné vlastnosti suroviny – antioxidačný účinok, oddialenie starnutia buniek, podporu udržiavania normálnej hladiny cholesterolu a glukózy v krvi a kontrolu normálnej telesnej hmotnosti.
 • Pupočník ázijský vďačí za svoje zdravie podporujúce vlastnosti triterpénovým zlúčeninám – chráni bunky pred oxidačným stresom, podporuje syntézu kolagénu, prispieva k udržiavaniu dobrého stavu pokožky a redukuje strie. Pupočník môže tiež ovplyvniť hromadenie tuku v tukovom tkanive, podporovať chudnutie, ako aj zlepšovať mikrocirkuláciu kože, čo prispieva k eliminácii celulitídy. Mierne diuretický účinok suroviny tiež podporuje vodné hospodárstvo organizmu.

 

Ako funguje patentovaná receptúra BioSlimer?

 • Patentovaná zmes účinných látok získaných z citrusových plodov a guarany podporuje chudnutie a pomáha udržiavať zdravú telesnú hmotnosť.
 • Citrusové plody sú cenným zdrojom živín vrátane vitamínu C a ďalších antioxidantov, ako aj vlákniny. Vďaka tomu podporujú rozvoj črevnej mikroflóry a antioxidačných procesov v tele, pričom podporujú prevenciu cukrovky a hypertenzie – chorôb spojených s nadváhou.
 • Guarana je rovnako ako zelená káva zdrojom metylxantínov, medzi nimi aj kofeínu. Kofeín prispieva k udržiavaniu zdravej telesnej hmotnosti stimuláciou termogenézy a metabolizmu, vďaka čomu pomáha spaľovať nahromadený tuk. Polyfenoly obsiahnuté v surovine podporujú antioxidačné procesy a chránia bunky pred škodlivými účinkami voľných radikálov, čím spomaľujú proces starnutia tela.

 

Prečo môže byť vláknina obsiahnutá v mladom jačmeni a inulíne z koreňa čakanky nápomocná pri chudnutí?

 • Mladý jačmeň je zdrojom rozpustnej a nerozpustnej vlákniny v potrave: obe vlákninové frakcie majú priaznivý vplyv na zdravie, pomáhajú udržiavať zdravú telesnú hmotnosť.
 • Nerozpustná vláknina je tzv. balastová zložka – nie je stráviteľná, ale napĺňa tráviaci trakt a predlžuje tak pocit sýtosti. Okrem toho podporuje činnosť tráviaceho traktu, viaže vodu a urýchľuje črevný priechod, vďaka čomu pomáha predchádzať zápche a čistí organizmus.
 • Rozpustná vláknina tiež nie je stráviteľná, ale prijíma gélovú konzistenciu v čreve, čím chráni tráviaci trakt. Táto frakcia tiež obmedzuje absorpciu cholesterolu a uhľohydrátov, čím pomáha znižovať hladinu glukózy a cholesterolu v krvi. Rozpustná vláknina okrem toho stimuluje rozvoj fyziologickej mikroflóry v hrubom čreve.
 • Jačmeň má veľa zdraviu prospešných vlastností; podporuje nielen fungovanie tráviaceho traktu, ale aj imunitný a kardiovaskulárny systém. Podporuje čistenie a detoxikáciu tela a vďaka diuretickým vlastnostiam podporuje funkcie močových ciest a vodné hospodárenie organizmu.
 • Inulín patrí k rozpustnej frakcii vlákniny, prispieva k udržiavaniu bakteriálnej rovnováhy v črevách, stimuluje rast prirodzenej črevnej mikroflóry; Podporou funkcií gastrointestinálneho traktu je inulín prospešný pre správnu črevnú peristaltiku a reguláciu hypolitiázy, čím pomáha udržiavať zdravú telesnú hmotnosť.

 

Čím sa líši Duolife MEDICAL FORMULA PROSLIMER® NEW?

 • Kapsuly z organických derivátov celulózy (HPMC), tiež obsahujúce deriváty chlorofylu, bez konzervačných látok, lepku a želatíny, vhodné aj pre vegánov a vegetariánov (majú tiež certifikáty košer a halal), s oneskoreným uvoľňovaním, s klinickými testami* – zlepšujú absorpciu aktívnych zlúčenín obsiahnutých vo vnútri
  kapsuly, čo sa premieta do zvýšenej koncentrácie účinných látok v organizme.
 • Balenie bez bisfenolu A (BPA), zlúčenine s kontroverzným účinkom na zdravie.
 • 100 % prírodné zložky, s dodatočným prebiotickým obsahom – inulínom z koreňa čakanky obyčajnej; inulín stimuluje rast prirodzenej črevnej mikroflóry a podporuje činnosť tráviaceho traktu; má nízky glykemický index.
 • Receptúra s prihliadnutím na zásady synergizmu a antagonizmu zložiek.
 • Kompletné zložky – so zachovaným biologickým pozadím, ktoré zlepšuje ich biologickú dostupnosť.
 • Produkt NEOBSAHUJE konzervačné látky, umelé plnivá a NEMÁ GMO – suroviny použité na vývoj výživového doplnku NEPOCHÁDZAJÚ z geneticky modifikovaných rastlín.
 • Výrobok NEOBSAHUJE lepok –je vhodný pre osoby trpiace neznášanlivosťou lepku.
 • Koncentrovaná formula – vďaka tomu pohodlné použitie doplnku – 1 až 2 krát denne.

 

Je výživový doplnok DuoLife Medical Formula ProSlimer® vhodný pre vegánov a vegetariánov?

 • Produkt DuoLife Medical Formula ProSlimer® je vhodný pre vegánov a vegetariánov.

 

Používam výživový doplnok DuoLife Medical Formula ProSlimer®. Môžem zároveň používať SHAPE CODE Slim Shake?

 • Samozrejme. Neexistujú žiadne kontraindikácie, pre ktoré by nebolo možné používať obidva produkty zároveň. 

Čo je to HCA?

 • HCA je aktívna látka z rastliny Garcinia cambogia. Ide o organickú kyselinu hydroxycitrónovú, ktorá podporuje chudnutie a znižovanie chuti do jedla. Má podporný účinok v prípade zvýšenej hladiny cholesterolu a glukózy v krvi a stimuluje antioxidačné procesy. Na to, aby ste mohli pozorovať optimálne výsledky účinku HCA, nezabudnite na každodennú fyzickú aktivitu. 

info: kontakt

 

Výsledky