DuoLife Collagen Beauty Care Hyaluron 4D je určený na každodenné použitie pre suchú a zmiešanú pleť so sklonom k drsnosti, pocitom pnutia a citeľnej dehydratácie. Unikátny komplex štyroch druhov kyseliny hyalurónovej 4Dvďaka rozdielnej veľkosti molekúl postupne preniká do kože a spôsobuje jej okamžitú hydratáciu vo všetkých vrstvách. Efekty hydratácie sa udržujú 24 hodín po aplikácii.

Presvedčte sa o unikátnych vlastnostiach DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D

Advanced Collagen Technology

 • Použitie kolagénového hydrátu s patentovanou metódou tepelnej a mikrobiologickej stabilizácie nám zaisťuje jedinečnosť a exkluzivitu na európskom trhu. Kolagén ako bielkovina je prostredím pre mnohé skupiny mikroorganizmov, a preto je potrebná jeho účinná mikrobiologická stabilizácia, aby sa zaručilo jeho bezpečné použitie v kozmetike. Kolagénový hydrát používaný v našich produktoch vykazuje tepelnú aj mikrobiologickú stabilitu potvrdenú patentom č. 233679.

High hydratation

 • DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D má vynikajúce hydratačné vlastnosti.

HYMAGIC 4D je jedinečná kombinácia štyroch typov kyseliny hyalurónovej s rôznymi vlastnosťami, ktoré prenikajú všetky vrstvy našej pokožky.

hialuron

hialuron2

Výsledky testov ukazujú, že už hodinu po aplikácii sa hydratácia pokožky vďaka HYMAGIC 4D zvyšuje o 155,1 %. HYMAGIC 4D poskytuje okamžitú, viacúrovňovú hydratáciu a udržuje pokožku hladkú a pružnú.

Vedeli ste, že DuoLife Beauty Care Collagen Hialuron 4D je…

 • určený na každodenné použitie pre suchú a zmiešanú pleť so sklonom k drsnosti, pocitom pnutia a citeľnej dehydratácie;
 • monoprodukt, ktorý pôsobí selektívne na špecifický problém pokožky tváre, krku a dekoltu;
 • kolagénový hydrát tepelne stabilný do 32 °C, čo bolo potvrdené patentom;
 • kozmetický prípravok, ktorý obsahuje komplex 4 typov kyseliny hyalurónovej, ktorý preniká do rôznych vrstiev pokožky za účelom hĺbkovej a viacúrovňovej hydratácie(HYMAGIC 4D);
 • produkt prírodný na 99,3 %;
 • prípravok, ktorý neobsahuje parabény, vonné kompozície – žiadne potenciálne alergény;
 • pohodlné balenie zaisťujúce hygienické použitie kozmetického prípravku – no touch formula.

Zložky: 

Aqua/Water, Glycerin, Collagen, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Sodium Hyaluronate, Sodium Acetylated Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Pentylene Glycol, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Ethylhexylglycerin, Silver Citrate.

Spôsob použitia:

Naneste tenkú vrstvu kozmetického prípravku na vyčistenú a navlhčenú pokožku tváre, krku a dekoltu. Jemne vklepte, nemasírujte. Počkajte asi 5-10 minút, kým sa prípravok vstrebe. Po vstrebaní, aby ste predišli pocitu napätej pokožky, použite vhodný krém, ktorý je potrebné taktiež vklepať. Najlepšie výsledky zaručí použitie vhodného krému z radu DuoLife Collagen Beauty Care. Ak sa prípravok po nanesení „vrství” pod make-upom alebo krémom – znamená to, že pri ďalšej aplikácii je potrebné znížiť dávku.

Uskladnenie:

DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D by sa mal skladovať na tmavom a suchom mieste, nemal by byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu. Kozmetický prípravok by sa mal skladovať pri teplote do 32 °C.

Preventívne opatrenia:

Nepoužívajte v prípade alergie na ktorúkoľvek zložku. Prípravok je určený na použitie na tvár, krk, dekolt a okolie jarmovej klenby a lícnych kostí. Nemožno použiť priamo pod oči, na očné jamky a očné viečka.

Užitočné informácie:

1) Z čoho vyplýva hnedá farba prípravku? Prečo iní výrobcovia ponúkajú produkty tohto typu v svetlej farbe?

 • Hnedá farba DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D vyplýva z prítomnosti melanínu v jeho zložení.

2) Prečo je vôňa kozmetického prípravku taká špecifická?

 • DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D nie je parfumovaný a neobsahuje žiadne vonné kompozície. Kolagénový hydrát sa získava z rybích koží.

3) Je DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D patentovaný?

 • Patent pokrýva metódu tepelnej a mikrobiologickej stabilizácie čistého kolagénového hydrátu.

4) Z čoho vyplýva viskozita produktu v hmote, ako aj jemná lepkavosť po aplikácii – z množstva kolagénu? Ak áno, aké je to množstvo?

 • Jemná lepkavosť je výsledkom použitia vysokej koncentrácie hydrátu s obsahom bielkoviny – kolagénu. Množstvo kolagénového hydrátu je 89,6%.

5) Ako a kedy používať DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D?

 • Môžete ho používať rovnako ráno, ako aj večer. DuoLife Collagen Beauty Care Hialuron 4D nepripomína krém ani sérum, pretože ide o prípravok s vysokou koncentráciou čistého proteínu. Ak sa chcete ráno nalíčiť, naneste tenkú vrstvu na čistú a vlhkú pokožku tváre, krku a dekoltu. Jemne vklepávajte. Počkajte asi 5 až 10 minút, kým sa prípravok vstrebe. Po vstrebaní, aby ste zabránili pocitu napnutej pokožky, použite vhodný krém aj vklepaním. Najlepšie výsledky zaručí použitie vhodného krému z radu DuoLife Collagen Beauty Care. Ak sa prípravok po nanesení „vrství” pod make-upom alebo krémom – znamená to, že pri ďalšej aplikácii je potrebné znížiť dávku.

Mapa tváre – miesta, kde sa prvé vrásky objavujú najrýchlejšie a najčastejšie

mapa tváre

Kolagén je najdôležitejší proteín spojivového tkaniva, vybudovaný iba z aminokyselín, ktoré podobne ako lepidlo viažu bunky (odtiaľ pochádza aj jeho názov z gréckeho slova „kolla”, ktoré znamená „lepidlo”)1. Zamša pozostáva zo 70-85 % kolagénu a práve vďaka nemu si zachováva svoju konzistenciu, hustotu, elasticitu a pružnosť, a teda všetko to, čo určuje jej mladistvý vzhľad a žiadne vrásky. Žiaľ, už okolo 25 roku začína strácať kolagén – verí sa, že táto strata predstavuje asi 1% ročne2. Ovplyvňujú to procesy prebiehajúce v koži, ako napríklad:

 • prirodzená degradácia kolagénu – podkožie prestáva byť elastické, začína sa skladať a vytvárajú sa záhyby;
 • strata kyseliny hyalurónovej– prispieva k dehydratácii pokožky, suchá pokožka je náchylnejšia na vznik vrások,
 • oslabenie hydrolipidovej ochrannej bariéry epidermy– vedie k vysušeniu pokožky a zosilňuje škodlivý vplyv vonkajších faktorov;
 • znížená činnosť mazových a potných žliaz– zintenzívňuje problém suchej pokožky.

info: kontakt

Výsledky