DuoLife Collagen Beauty Care Skin Tone je určený na každodenné použitie pre suchú, normálnu a zmiešanú pleť so sklonnosťou k zafarbeniu. Použitie kolagénového hydrátu s patentovanou metódou stabilizácie hĺbkovo hydratuje a robí pokožku pružnejšou. Extrakt z dúhových rias rozjasňuje pleť a zlepšuje jej lesk. Viditeľne rozjasňuje abnormálnu pigmentáciu, znižuje nerovnomernú pigmentáciu pokožky, znižuje viditeľnosť zmeny sfarbenia a znižuje ich počet. Vyrovnáva odtieň pleti.

Presvedčte sa o unikátnych vlastnostiach DuoLife Collagen Beauty Care Skin Tone

Advanced Collagen Technology

 • Použitie kolagénového hydrátu s patentovanou metódou tepelnej a mikrobiologickej stabilizácie nám zaisťuje jedinečnosť a exkluzivitu na európskom trhu. Kolagén ako proteín je živným médiom pre mnoho skupín mikroorganizmov, a preto je potrebná jeho účinná mikrobiologická stabilizácia zaručujúca bezpečné používanie v kozmetických prípravkoch. Kolagénový hydrát používaný v našich produktoch vykazuje tepelnú aj mikrobiologickú stabilitu potvrdenú patentom č. 233679.

Brightening

 • Extrakt z dúhových rias je prírodný bunkový koncentrát s rozjasňujúcimi vlastnosťami. Dúhová riasa sa nazýva Melano-Blok, pretože ovplyvňuje tvorbu melanínu, dozrievanie melanozómov ako aj ich rozklad, čo priaznivo pôsobí na pigmentáciu pokožky a jednotnosť pleti. Dúhová riasa:
 • obmedzuje melanogenézu, obmedzuje syntézu melanínu;
 • rozjasňuje abnormálnu pigmentáciu;
 • znižuje nerovnomernú pigmentáciu pokožky;
 • znižuje viditeľnosť zmeny sfarbenia a znižuje ich počet.

 

Vedeli ste, že DuoLife Beauty Care Collagen Skin Tone je…

 • prípravok určený na každodenné použitie pre suchú, normálnu a zmiešanú pleť so sklonnosťou k zafarbeniu;
 • monoprodukt, ktorý selektívne pôsobí na konkrétny problém pokožky tváre, krku a dekoltu;
 • kolagénový hydrát tepelne stabilný do 32°C čo bolo potvrdené patentom;
 • kozmetický prípravok, ktorý obsahuje úplne prírodnú látku, dúhovú riasu, ktorá viditeľne rozjasňuje zmeny sfarbenia, redukuje ich množstvo,zaisťuje žiarivú a hladkú pokožku;
 • produkt je prírodný na 99,4 %;
 • prípravok neobsahuje parabény, vonné kompozície – žiadne potenciálne alergény;
 • pohodlné balenie zaisťujúce hygienické použitie kozmetického prípravku – no touch formula.

 

Zložky:

Aqua/Water, Glycerin, Collagen, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Cystoseira Tamariscifolia Extract, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Silver Citrate.

Spôsob použitia:

Naneste tenkú vrstvu kozmetického prípravku na vyčistenú a navlhčenú pokožku tváre, krku a dekoltu. Jemne vklepte, nemasírujte. Počkajte asi 5-10 minút, kým sa prípravok vstrebe. Po vstrebaní, aby ste predišli pocitu napätej pokožky, použite vhodný krém, ktorý je potrebné taktiež vklepať. Najlepšie výsledky zaručí použitie vhodného krému z radu DuoLife Collagen Beauty Care. Ak sa prípravok po nanesení „vrství” pod make-upom alebo krémom – znamená to, že pri ďalšej aplikácii je potrebné znížiť dávku.

Uskladnenie:

DuoLife Collagen Beauty Care Skin Tone by sa mal skladovať na tmavom a suchom mieste, nemal by byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu. Prípravok by sa mal skladovať v teplote do 32 °C.

Preventívne opatrenia:

Nepoužívajte v prípade alergie na ktorúkoľvek zložku. Prípravok je určený na použitie na tvár, krk, dekolt, telo a okolie jarmovej klenby a lícnych kostí. Nemožno použiť priamo pod oči, na očné jamky a očné viečka.

 

Užitočné informácie:

1) Z čoho vyplýva hnedá farba prípravkov? Prečo majú produkty tohto typu od iných výrobcov svetlú farbu?

 • Hnedá farba DuoLife Collagen Beauty Care Skin Tone vyplýva z prítomnosti melanínu.

2) Prečo je vôňa kozmetického prípravku taká špecifická?

 • DuoLife Collagen Beauty Care Skin Tone nie je parfumovaná, takže neobsahuje vonné kompozície. Kolagénový hydrát sa získava z rybích koží.

3) Je DuoLife Collagen Beauty Care Skin Tone patentovaný?

 • Patent pokrýva metódu tepelnej a mikrobiologickej stabilizácie čistého kolagénového hydrátu.

4) Z čoho vyplýva viskozita produktu v hmote, ako aj jemná lepkavosť po aplikácii – je to množstvom kolagénu? Ak áno, aké je to množstvo?

 • Jemná lepkavosť je výsledkom použitia vysokej koncentrácie hydrátu s obsahom bielkoviny – kolagénu. Množstvo kolagénového hydrátu je 93,1 %.

5) Ako a kedy používať DuoLife Collagen Beauty Care Skin Tone?

 • Môžete ho používať rovnako ráno, ako aj večer. DuoLife Collagen Beauty Care Skin Tone nepripomína krém alebo sérum, pretože ide o prípravok s vysokou koncentráciou čistého proteínu. Ak sa chcete ráno nalíčiť, naneste na vyčistenú a navlhčenú pokožku tváre, krku a dekoltu tenkú vrstvu prípravku. Jemne vklepte. Počkajte asi 5-10 minút, kým sa prípravok vstrebe. Po vstrebaní, aby ste predišli pocitu napätej pokožky, použite vhodný krém, ktorý je potrebné taktiež vklepať. Najlepšie výsledky zaručí použitie vhodného krému z radu DuoLife Collagen Beauty Care. Ak sa prípravok po nanesení „vrství” pod make-upom alebo krémom – znamená to, že pri ďalšej aplikácii je potrebné znížiť dávku.

info: kontakt

 

Výsledky