ProSelekt

DuoLife MEDICAL FORMULA PROSELECT® NEW je výživový doplnok založený na prírodných zložkách a patentovanej formuly antioxidantov, ktoré sú obsiahnuté v inovatívnych kapsulách s oneskoreným uvoľňovaním, a ktoré zlepšujú absorpciu účinných látok.

DuoLife MEDICAL FORMULA PROSELECT® NEW obsahuje extrakty z rastlín a húb so širokým účinkom: podporujú nielen obranyschopnosť organizmu, ale aj činnosť srdca a funkcie ciev a pečene, ako aj mladý vzhľad pokožky. Bohatstvo antioxidačných a imunostimulačných polysacharídov napomáha udržať optimálnu kondíciu organizmu a pomáha chrániť pred akútnymi infekciami, ako aj chronickými civilizačnými chorobami, ako je cukrovka, vysoký tlak a nádory.

 

Ľudský imunitný systém si dokáže poradiť s hrozbami takmer dokonalým spôsobom. Ale jeho správne fungovanie si vyžaduje dobrý celkový stav organizmu. V prípade nadmernej fyzickej a duševnej námahy, nadmernej práce, stresu alebo nesprávnej stravy sa kondícia organizmu zhoršuje, čo má za následok narušenú imunitnú funkciu a časté infekcie. V tomto prípade je suplementácia podporou pre správnu stravu, ktorá pomáha rýchlejšiemu návratu do tej najlepšej kondície. Porucha imunitných mechanizmov a oxidačný stres sú tiež príčinou civilizačných chorôb a starnutia organizmu; deštruktívny účinok voľných kyslíkových radikálov narúša funkcie kože,
krvných ciev, srdca, nepriaznivo ovplyvňuje hladinu cukru a cholesterolu v krvi, prispieva k degenerácii neurónov a podporuje rakovinu. Podpora antioxidačných mechanizmov organizmu pomocou vhodného výživového doplnku môže prispieť k prevencii chronických chorôb a spomaleniu procesov starnutia.

 • zlepšuje funkcie imunitného systému
 • podporuje antioxidačné procesy 
 • podporuje procesy detoxikácie organizmu
 • podporuje prirodzenú črevnú bakteriálnu flóru 

 

Výživový doplnok DuoLife MEDICAL FORMULA PROSELECT® NEW dodáva telu cenné antioxidanty obsiahnuté v rastlinných a ovocných a zeleninových extraktoch, čo mu pomáha udržiavať ho v najlepšom stave. Okrem toho účinné látky prítomné v prípravku, ako sú acetogeníny, oxyindolové alkaloidy, amygdalín a beta-glukány, podporujú organizmus v boji proti infekciám a zápalom a pomáhajú udržiavať vysokú imunitu. Prípravok tiež podporuje črevnú bakteriálnu flóru.

 proselect tabulka
Zloženie: inulín z koreňa čakanky obyčajnej (FOS), extrakt z byliny mačací pazúr (Uncaria tomentosa) 10:1, extrakt z plodov gravioly (Annona muricata) 10:1, vyhradená formula ProSelect® antioxidantov získaných zo zmesi suchých extraktov plodov zeleniny a bylín v rôznych pomeroch (z kôstok a šupiek z plodov hrozna (Vitis vinifera), z plodov brusnice čučoriedkovej (Vaccinium myrtillus), z kvetov brokolíc (Brassica oleracea var. cymosa), z listov kapusty obyčajnej (Brassica oleracea var. viridis), z listov čínskeho čaju (Camellia sinensis), z listov cesnaku cibuľového (Alium cepa), zo stonky cesnaku kuchynského (Alium sativum), z plodov grapefruitu (Citrus paradisi), zo stonky špargle lekárskej (Asparagus officinalis), z plodov sladkého pomaranča (Citrus sinensis), z plodov ananásu pestovaného (Ananas comosus), z plodov čerešni vtáčej (Prunus avium), z plodov marhule obyčajnej (Prunus armeniaca), z plodov jablone domácej (Malus domestica), z plodov papáje – papája melónová (Carica papaya), z plodov jahody (Fragaria ananassa), z plodov čiernych ríbezlí (Ribes nigrum), z koreňa mrkve obyčajnej (Daucus carota), z plodov uhorky siatej (Cucumis sativus), z plodov olivy európskej (Olea europaea), z plodov rajčiaka jedlého (Solanum lycopersicum)), extrakt z húb reishi (Ganoderma lucidum) 10:1, extrakt z húb shiitake (Lentinula edodes) 10:1, extrakt z kôstok marhule (Prunus armeniaca) štandardizovaný do hodnoty 1% amygdalínu. Zloženie obalu: organický derivát celulózy (HPMC), guma gellan, meďnaté komplexy chlorofylov a chlorofylínov (farbivo). Protihrudková látka: oxid kremičitý.
Bylinné extrakty obsiahnuté v prípravku majú vedľa názvov napísaný pomer 10:1 – to je takzvaný index DER – čo znamená?
Index DER (ang. drug extract ratio) určuje počet miligramov rastlinnej suroviny použitej na získanie jedného miligramu výťažku (extraktu).
Ak kapsula obsahuje 35 miligramov extraktu z byliny vilcacory (alebo iného rastlinného extraktu) DER 10:1, znamená to, že na získanie kapsuly bolo použitých 350 miligramov suroviny. Kapsuly z radu Medical Formula NEW majú zvýšený index DER, vďaka čomu rovnaké (alebo dokonca menšie) množstvo extraktu môže poskytnúť väčšiu dávku aktívnych látok.
Ako pôsobí obsiahnutá v PROSELECT® patentovaná formula antioxidantov získaných zo zmesi suchých ovocných, rastlinných a bylinných extraktov?
Rastlinné extrakty obsiahnuté vo formule sú zdrojom antioxidantov s vlastnosťami, ktoré chránia bunky pred deštruktívnymi účinkami oxidačného stresu. Antioxidanty pochádzajúce z rastlín sú takzvané exogénne antioxidanty, ktoré dopĺňajú prirodzené vnútorné antioxidačné mechanizmy organizmu. Antioxidačná aktivita je
mimoriadne cenná, pretože podporuje prevenciu mnohých chronických chorôb, ako sú kardiovaskulárne choroby, neurodegeneratívne choroby a rakovina. Antioxidanty pomáhajú udržiavať normálnu hladinu cholesterolu a glukózy v krvi, udržujú krvné cievy v dobrom stave, ovplyvňujú správne fungovanie nervových buniek a spomaľujú proces starnutia tela. Antioxidanty tiež poskytujú prirodzenú ochranu pleti pred škodlivými účinkami UV lúčov, chránia ju pred spálením a fotostarnutím.
Výťažky z plodníc húb reishi a shiitake obsiahnutých v PROSELECT® sú zdrojom polysacharidov (vrátane beta-glukánov) so zdokumentovanými viacsmernými zdraviu prospešnými účinkami.

 

 • Obsiahnutý v reishi beta-D-glukán, pomáha stimulovať imunitnú reakciu tela, podporuje boj proti infekciám a zápalom; huba podporuje aj prevenciu rakoviny. Triterpény prítomné v surovine hrajú dôležitú antioxidačnú úlohu, podporujú prevenciu cukrovky, aterosklerózy a bránia predčasnému starnutiu organizmu.
 • Frakcia polysacharidu shiitake je bohatá na lentinan – beta-D-glukán, ktorý prispieva k udržiavaniu normálnej telesnej imunity a pomáha tak chrániť telo pred infekciami a rakovinou. Shiitake tiež pomáha chrániť pečeň, podporuje čistenie tela a antioxidačné procesy, pomáha udržiavať mladistvý vzhľad a normálnu telesnú hmotnosť. Okrem toho pomáha udržiavať správny krvný tlak a hladinu cholesterolu a triglyceridov v plazme. Vitamíny a minerály obsiahnuté v surovine podporujú celkový stav organizmu.

Extrakty: z byliny vilcacora, z plodov gravioly a z marhuľových jadier na zásade synergie posilňujú zdraviu prospešné účinky ostatných zložiek prípravku.

 • Hlavnými účinnými látkami gravioli sú acetogeníny s antioxidačnými vlastnosťami – neutralizujú voľné radikály, podporujú imunitu organizmu a bojujú proti infekciám a zápalom.
 • Vilcacora, známa tiež ako mačací pazúr, obsahuje početné oxindolové alkaloidy, polyfenoly, saponíny a triesloviny, ktoré sú zodpovedné za prospešné vlastnosti rastliny. Vďaka tomu pomáha chrániť organizmus pred vírusovými infekciami, pomáha zmierňovať zápaly, podporuje prevenciu rakoviny, chráni bunky
  pred účinkami oxidačného stresu.
 • Štandardizovaný extrakt z marhuľových jadier obsahuje hodnotný amygdalín. Amygdalín je horký glykozid, ktorý podporuje protirakovinové obranné mechanizmy tela; prispieva tiež k úľave od zápalov.

Čím sa líši Duolife MEDICAL FORMULA PROSELECT® NEW?

 • Kapsuly z organických derivátov celulózy (HPMC), tiež obsahujúce deriváty chlorofylu, bez konzervačných látok, lepku a želatíny, vhodné aj pre vegánov a vegetariánov (majú tiež certifikáty košer a halal), s oneskoreným uvoľňovaním, s klinickými testami* – zlepšujú absorpciu aktívnych zlúčenín obsiahnutých vo vnútri
  kapsuly, čo sa premieta do zvýšenej koncentrácie účinných látok v organizme
 • Balenie bez bisfenolu A (BPA), zlúčenine s kontroverzným účinkom na zdravie.
 • 100 % prírodné zložky, s dodatočným prebiotickým obsahom – inulínom z koreňa čakanky obyčajnej; inulín stimuluje rast prirodzenej črevnej mikroflóry a podporuje činnosť tráviaceho traktu18; má nízky glykemický index.
 • Receptúra s prihliadnutím na zásady synergizmu a antagonizmu zložiek.
 • Kompletné zložky – so zachovaným biologickým pozadím, ktoré zlepšuje ich biologickú dostupnosť.
 • Produkt NEOBSAHUJE konzervačné látky, umelé plnivá a NEMÁ GMO – suroviny použité na vývoj výživového doplnku NEPOCHÁDZAJÚ z geneticky modifikovaných rastlín.
 • Výrobok NEOBSAHUJE lepok –je vhodný pre osoby trpiace neznášanlivosťou lepku.
 • Koncentrovaná formula – vďaka tomu pohodlné použitie doplnku – 1 až 2 krát denne.

info: kontakt

 

 

Výsledky