kozmetika 5

Hydratačná sila aloe v kombinácii s čistiacim účinkom extraktu stévie a bambusu nám umožnili vytvoriť čistiacu vodu DuoLife Beauty Care Aloes Micellar Cleansing Water, ktorá dôkladne odstráni make-up a nečistoty bez podráždenia pokožky  a bez narušenia jej hydrolipidovej rovnováhy. Čistiaca starostlivosť DuoLife Beauty Care Aloes Micellar Cleansing Water poskytuje pokožke pocit pohodlia a pôsobí preventívne proti prvým vráskam vo veľmi skorom štádiu.

Odličovanie je najdôležitejší rituál na konci dňa. Čistí pokožku a pripravuje ju na príjem krému. Čistiacou vodou DuoLife Beauty Care Aloes Micellar Cleansing Water môžete nielen vyčistiť svoju pokožku tváre, ale aj pokožku očí a krku. Tento produkt s dokonalým zložením účinne osvieži a vráti mladej pokožke zdravý vzhľad. Vďaka tomu bude vaša pokožka zamatovo hebká a získa späť svoju prirodzenú žiarivosť. Jemné zloženie prípravku, ktorého pH je podobné slznej tekutine, účinne odstraňuje nečistoty z povrchu očných viečok a mihalníc.

Koncepcia Age Preventing vyvinutá pod dohľadom odborníkov čerpá z priaznivých vlastností aktívnych látok, ktoré našu pokožku okysličujú  a detoxikujú. Dôverujte synergii prírody a technológie vyvinutej najlepšími špecialistami na potlačenie prvých zmien, ktoré sa začnú objavovať už v ranom veku. Tieto  prípravky pôsobia preventívne na mladú pokožku, aby ste neskôr už nemuseli voliť radikálne metódy na zlepšenie jej vzhľadu. Kozmetika z rady aloe vera má zaručiť pokožke krásu, žiarivosť a pružnosť bez viditeľných známok starnutia po čo najdlhší čas.

Zoznámte sa s aktívnymi zložkami produktu

– Aloe extrakt:zmierňuje podráždenie, má zvlhčujúci účinok

– Extrakt z bambusu: posilňuje pokožku, prírodný zdroj kremíka, ktorý je prvkom nevyhnutným na udržanie správneho stavu a fungovania pokožky

– Extrakt zo stévie: zvlhčuje pokožku, vykazuje dezinfekčné vlastnosti a znižuje množstvo produkovaného mazu

 

Zloženie

Aqua/Water, Propanediol, Caprylyl/Capryl Glucoside, Phyllostachys Bambusoides Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Stevia Rebaudiana Leaf Extract, Glycerin, Glyceryl Caprylate, Sodium Phytate, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum/Fragrance.

 

Spôsob použitia

Naneste tekutinu na vatový tampón a jemne utrite pokožku tváre, krku a úst. Ak chcete odstrániť očný make-up, podržte namočený tampón na zatvorenom viečku a potiahnite ho smerom k riasam.

 

Preventívne opatrenia: nepoužívajte v prípade alergie na ktorúkoľvek zložku.

 

FAQ

Na aký účel sa používa micelárna voda DuoLife Beauty Care Aloes Micellar Cleansing Water?

  • DuoLife Beauty Care Aloes Micellar Cleansing Water je micelárna voda s jemným účinkom typu „3v1“ na čistenie pleti a odstraňovanie mejkapu a jeho pozostatkov z okolia tváre, očí a úst. Prípravok na čistenie a ošetrenie pleti DuoLife Beauty Care Aloes Micellar Cleansing Water jej dodáva pocit komfortu a preventívne pôsobí proti prvým vráskam už na úplnom začiatku ich vzniku.

Pre akú pokožku je určená micelárna voda DuoLife Beauty Care Aloes Micellar Cleansing Water?

  • Micelárna voda DuoLife Beauty Care Aloes Micellar Cleansing Water je určená najmä pre mladú pokožku.

Od akého veku je možné používať micelárnu vodu DuoLife Beauty Care Aloes Micellar Cleansing Water?

  • Micelárnu vodu DuoLife Beauty Care Aloes Micellar Cleansing Water je možné používať od 15. roku života.

Aký je index prirodzenosti micelárnej vody DuoLife Beauty Care Aloes Micellar Cleansing Water?

  • V súčasnosti sa ako dôveryhodný a medzinárodný spôsob na určovanie prirodzenosti kozmetických výrobkov uplatňuje norma ISO 16128. Norma definuje zložky prírodného pôvodu a zavádza tzv. index prirodzenosti produktu, ktorý vyjadruje percentuálny obsah prírodných zložiek v danom kozmetickom výrobku. Produkty DuoLife majú veľmi vysoký index prirodzenosti, pričom ich zloženie tvoria prírodné, certifikované zložky. Index prirodzenosti micelárnej vody DuoLife Beauty Care Aloes Micellar Cleansing Water dosahuje 99,5%. 

Ako sa používa micelárna voda DuoLife Beauty Care Aloes Micellar Cleansing Water?

  • Naneste vodu na kozmetický tampón a jemne pretrite pleť v oblasti tváre, krku a úst. Pre odstránenie mejkapu z oka podržte tampón s nanesenou micelárnou vodou na zatvorenom viečku a pretrite viečko smerom k mihalniciam.

Môže micelárna voda DuoLife Beauty Care Aloes Micellar Cleansing Water podráždiť oči?

  • Hodnota pH micelárnej vody DuoLife Beauty Care Aloes Micellar Cleansing Water sa približuje hodnote pH slznej tekutiny, vďaka čomu sa podarilo minimalizovať riziko podráždenia a zabrániť tak slzeniu očí.

V čom spočíva koncept Age Preventing?

  • Systém regenerácie pokožky je založený na autorskom koncepte, ktorý spomaľuje proces starnutia mladej pokožky – Age Preventing. Koncept, ktorý vytvorili technológovia, je založený na prevencii proti príznakom starnutia pokožky v skorom, teda počiatočnom štádiu, keď proces bunkovej obnovy je ešte dostatočne krátky a nenarúša regeneračnú funkciu našej kože. Kompozícia náležite vybraných zložiek a ich použitie na mladej pokožke výrazne spomaľuje proces jej starnutia.

Ako zvýšiť účinok micelárnej vody DuoLife Beauty Care Aloes Micellar Cleansing Water, ktorý spomaľuje procesy starnutia?

  • Micelárna voda DuoLife Beauty Care Aloes Micellar Cleansing Water je vysoko efektívny prípravok učený na dennú starostlivosť o pokožku, ktorý je súčasťou strešnej značky DuoLife Aloes založenej na vysoko koncentrovaných, prírodných zložkách. Línia kozmetiky aloe na tvár prináša produkty, ktoré okrem priaznivého účinku aloe sú obohatené aj o mnohé aktívne látky so synergickým účinkom vo vzťahu k aloe alebo s doplnkovým účinkom, ktorý ešte rozširuje priaznivý efekt kozmetických výrobkov na našu kožu.
informacie : kontakt