Energia

Balíček DuoLife ENERGIA obsahuje presne skomponované prípravky, ktoré podporujú funkcie organizmu a ladí s denným biorytmom. 

obsahuje presne skomponované prípravky, ktoré podporujú funkcie organizmu a ladí s denným biorytmom. K podpore ich činnosti, do týždňa od nákupu balíku, dostanete špecialistami pripravenú doplňujúcu sadu:

• s informáciami o všeobecnom pôsobení
• s odporúčaným spôsobom užívania
• s odporúčaným časom dávkovania
• s dietetickým odporúčaním a pokynmi pre 7-dňové užívanie

Túto stravu pripravil klinický dietár a osobný tréner. Obsahuje podrobné informácie o správnej výžive a odporúčaných potravinách. Ďalej je priložený zoznam nákupov na celý týždeň; možno ľahko prispôsobiť osobné kalorické spotrebe.

Aby Váš organizmus fungoval ako hodinky.

Citeľný úbytok energie, fyzické i psychické vyčerpanie, zhoršená kondícia… S týmito problémami sa stále častejšie stretávajú pracujúci ako aj študenti. Sme vystavení na působenie stresu a vplyvu životného prostredia, čím sa znižujú naše zásoby energie. Vybrané produkty DuoLife obsiahnuté v balíčku Energia dodajú Vášmu organizmu najdôležitejšie nutričné prvky, ktoré pôsobia na zvýšenie energie, podporujú obmedzenie únavy a pomáhajú znížiť pocit vyčerpania.

Biologické hodiny ENERGIA:

8:00 – 25 ml DuoLife Deň pred jedlom
8:30 – 2 kapsule ProDeacid Medical Formula a 25 ml Vita C
10:00 – 25 ml Aloe DuoLife + 20 ml Chlorofyl DuoLife
14:00 – 5 ml RegenOil Liquid Gold
19:00 – 25 ml DuoLife Noc pred jedlom*

Balíček obsahuje:

1 ks – Vita C 750 ml
1 ks – Aloe 750 ml
1 ks – ProDeacid 60 kapsúľ
1 ks – Chlorofyl 750 ml
1 ks – DuoLife Deň a Noc 750 ml + 750 ml
1 ks – RegenOil LiquidGold 250 ml

 

Chcete sa dozvedieť viac?

Únava je verným spoločníkom moderného človeka. Fyzická i duševná námaha, ktorá prekračuje adaptačné možnosti organizmu, má za následok trvalé zmeny v podobe príznakov dlhodobej únavy. Platí to aj pre deti a mládež v školnom veku a treba sa tomu brániť rôznymi prostriedkami.

Patologická únava je spôsobená rýchlejším životným tempom, čo súvisí s tým, aký spôsob života vedieme, ako sa správame k svojmu zdraviu, ako sa dokážeme vyrovnať so stresom a s pracovnou či študijnou záťažou. Zvyšujúce sa študijné nároky na deti a mládež, neustály stres spojený s udržaním zamestnania, zladením rodinných a profesijných povinností sa prehlbujú stavy prepracovania a psychickej únavy. Častejšie nás postihujú chronické choroby, ktorých druhotným symptómom je dlhodobá únava.

Vyčerpanie a nedostatok síl na zvládanie každodenných výziev, to je stále častejší problém u ľudí pracujúcich, študujúcich aj školských detí. Energia na každý deň? Áno, je to možné! Na doplnenie vyčerpaných zásob energie dodajú produkty DuoLife vášmu organizmu nevyhnutné látky, ktoré umožňujú každý deň prijímať nové výzvy.

*Výrobok použite pred posledným jedlom. Uvedená hodina je len približná.

** Odporúčame používať 3 mesiace

*** Jeden balíček pri pravideľnom používaní pre jednu dospelú osobu vydrží asi jeden mesiac.

info: kontakt