ProDeacid

DuoLife MEDICAL FORMULA PRODEACID® NEW je výživový doplnok podporujúci metabolizmus a detoxikačné procesy organizmu. Kompozícia prírodných zložiek, vrátane patentovaného zloženia antioxidantov, získaných zo zmesi ovocných a rastlinných extraktov, je obsiahnutá v inovatívnych kapsulách s oneskoreným uvoľňovaním,
ktoré zlepšujú absorpciu aktívnych látok.

DuoLife MEDICAL FORMULA PRODEACID® NEW obsahuje rastlinné extrakty, ktoré podporujú acidobázickú rovnováhu telesných tekutín, metabolizmus a funkcie tráviaceho traktu. Suroviny s antioxidačnými vlastnosťami umožňujú optimálne podporovať činnosť kardiovaskulárneho systému a pomáhajú regulovať glukózu a cholesterol v krvi. Výťažky z rastlín, ktoré sú cenným zdrojom vlákniny, podporujú činnosť čriev, pečene a funkciu črevnej mikroflóry, prispievajú k udržiavaniu optimálnej hmotnosti, regulujú procesy čistenia organizmu a odstraňovania ťažkých kovov z organizmu.

 

DuoLife MEDICAL FORMULA PRODEACID® NEW bude slúžiť ako podporujúci výživový doplnok v prípade:

 • ľudí, ktorí chcú udržiavať dobrú kondíciu organizmu, vrátane acidobázickej rovnováhy telesných tekutín
 • ľudí, ktorí chcú udržiavať optimálny metabolizmus a štíhlu postavu
 • ľudí, ktorí chcú podporovať procesy čistenia tela od toxínov a ťažkých kovov
 • ľudí zápasiacich s tráviacimi problémami
 • ľudí s nadváhou a obezitou

 

DuoLife MEDICAL FORMULA PRODEACID® NEW podporuje:

 • udržiavanie acidobázickej rovnováhy telesných tekutín
 • metabolizmus
 • gastrointestinálne funkcie, najmä pečeň
 • procesy čistenia organizmu
 • odstraňovanie ťažkých kovov z tela
 • udržiavanie optimálneho osmotického tlaku telových tekutín
 • intracelulárnu homeostázu
 • správne hladiny cholesterolu a glukózy v krvi
 • činnosť kardiovaskulárneho systému
 • antioxidačné mechanizmy
 • funkcie imunitného systému
 • funkcie fyziologickej črevnej mikroflóry

 

 

prodeacid tabulka

 

Zloženie: extrakt z červenej repy (Beta vulgaris) 5:1, extrakt z baklažánu (Solanum melongena) 5:1, inulín z koreňa čakanky obyčajnej (FOS), extrakt z plodov manga (Mangifera indica) 5:1, extrakt z plodov kivi (Actinidia chinensis Planch) 5:1, patentovaná formula ProDeacid® antioxidantov získaných zo zmesi suchých extraktov z ovocia a zeleniny v premenlivom pomere (z plodov ananásu pestovaného (Ananas comosus), z plodov čerešne vtáčej (Prunus avium), z kôstok a šupiek hrozna (Vitis vinifera), z listov čajovníka čínskeho (Camellia sinensis), z brokolice (Brassica oleracea var italica), extrakt z plodov grapefruitu (Citrus paradisi) 5:1, extrakt z plodov hrozna (Vitis vinifera) 5:1, extrakt zo semien prosa (Panicum miliaceum) 5:1. Zloženie obalu kapsule: organický derivát celulózy (HPMC), gellanová guma, meďnaté komplexy chlorofylov a chlorofylínov (farbivo). Protihrudkovacia látka: oxid kremičitý

 

Bylinné extrakty obsiahnuté v prípravku majú vedľa názvov napísaný pomer 5:1 – to je takzvaný index DER – čo znamená?

Index DER (ang. drug extract ratio) určuje počet miligramov rastlinnej suroviny použitej na získanie jedného miligramu výťažku (extraktu). Ak kapsula obsahuje 70 miligramov extraktu z červenej repy (alebo iného rastlinného extraktu) DER 5:1, znamená to, že na získanie kapsuly bolo použitých 350 miligramov suroviny. Kapsuly z radu Medical Formula NEW majú zvýšený index DER, vďaka čomu rovnaké (alebo dokonca menšie) množstvo extraktu môže poskytnúť väčšiu dávku aktívnych látok.

 

Ako funguje patentovaná receptúra ProDeacid® pozostávajúca z antioxidantov (z ananásu, plodov vtáčej čerešne, hroznových jadierok a šupiek, z listov čínskeho čaju a brokolice)?

Všetky uvedené suroviny sú bohatým zdrojom antioxidantov s vlastnosťami, ktoré chránia bunky pred deštrukčnými účinkami oxidačného stresu. Antioxidanty pochádzajúce z ovocia, zeleniny a bylín sú tzv. exogénne antioxidanty, ktoré podporujú prirodzené vnútorné antioxidačné mechanizmy organizmu. Patria k nim o.
i.: vitamíny C a E, karotenoidy, polyfenoly (vrátane flavonoidov, antokyanov, fenolových kyselín), selén a zinok.

Antioxidačné pôsobenie je mimoriadne cenné, pomáha udržiavať optimálnu funkciu buniek a podporuje kontrolu správnej hladiny cholesterolu a glukózy v krvi. Toto pôsobenie teda prispieva k prevencii mnohých chronických chorôb, ako sú kardiovaskulárne choroby, neurodegeneratívne choroby a rakovina.

 

Ako môžu rastliny pomôcť udržiavať acidobázickú rovnováhu telesných tekutín?

Vďaka minerálnym látkam obsiahnutým v rastlinných materiáloch, ako je draslík, sodík a fosfor! Sodné, draselné a fosfátové ióny pomáhajú udržiavať optimálne pH všetkých telesných tekutín a poskytujú im nielen acidobázickú rovnováhu, ale aj správny osmotický tlak. Tieto ióny navyše podporujú intracelulárnu homeostázu.

Homeostáza je schopnosť tela udržiavať stav vnútornej rovnováhy, ktorá zaručuje zdravie. Medzi zložkami DuoLife MEDICAL FORMULA PRODEACID® NEW nájdeme rastlinné výťažky zo surovín bohatých na cenné minerály: z manga, kiwi, baklažánu, hrozna, prosa, červenej repy a grapefruitu. Všetky tieto zložky pomáhajú na hásade synergie zaistiť homeostázu nášho organizmu.

 

Prečo vláknina obsiahnutá v rastlinách podporuje funkcie čistenia organizmu, prispieva k odstraňovaniu ťažkých kovov a pomáha udržiavať štíhlu postavu?

Vláknina je veľmi dôležitou súčasťou zdravej vyváženej stravy. Priamo podporuje funkcie gastrointestinálneho traktu a tiež tým, že ovplyvňuje absorpciu cholesterolu a glukózy z čriev, pomáha udržiavať ich normálnu hladinu v krvi. Dôležité je, že sa zistilo, že spotreba tejto zložky v strave spoločnosti je nižšia, ako sa odporúča, a preto sa oplatí ju zvýšiť vhodnými výživovými doplnkami.

Rastlinná vláknina sa v tráviacom trakte človeka nestrávi a neabsorbuje. Napĺňaním čriev stimuluje ich pohyb a urýchľuje priechod obsahu tráviacim traktom. Týmto spôsobom vláknina pomáha predchádzať zápche a pomáha udržiavať zdravú telesnú hmotnosť, pomáha tiež znižovať pocit hladu. Správne vyprázdnenie môže podporovať detoxikačné procesy tela; vláknina tiež podporuje odstraňovanie toxínov a ťažkých kovov z tela a podporuje prevenciu gastrointestinálnych ochorení. Dôležité je, že vláknina prispieva k udržiavaniu adekvátneho pH v hrubom čreve, uľahčuje vývoj probiotických baktérií a pomáha tak udržiavať správnu bakteriálnu flóru čriev.

Zdrojmi vlákniny sú baklažány, mango a kiwi, grapefruity a semená prosa. Extrakty z týchto rastlín boli zahrnuté do DuoLife MEDICAL FORMULA PRODEACID® NEW. Inulín, obsiahnutý v koreňoch čakanky obyčajnej, tiež patrí do frakcie vlákniny a vykazuje všetky svoje účinky podporujúce zdravie. Má nízky glykemický index a môžu ju používať diabetici.

 

Výťažky z rastlín obsiahnuté v DuoLife MEDICAL FORMULA PRODEACID® NEW pomáhajú pri prevencii civilizačných chorôb vrátane srdcových chorôb a krvných ciev.

 • Baklažány sú cenným zdrojom polyfenolov (flavonoidov, antokyánydov) a karotenoidov s antioxidačnými vlastnosťami, ktoré zachytávajú voľné kyslíkové radikály. Voľné radikály sa v tele tvoria v dôsledku metabolických zmien a majú deštruktívny účinok na bunky, čo spôsobuje takzvaný oxidačný stres. Antioxidačné polyfenoly obsiahnuté v surovine prispievajú k prevencii mnohých chronických chorôb, ktoré sú spôsobené oxidačným stresom (hypertenzia, ateroskleróza). Majú tiež kardioprotektívny účinok, podporujú detoxikáciu organizmu, udržiavajú zdravú telesnú hmotnosť, podporujú udržiavanie optimálnych hladín LDL cholesterolu v krvi.
 • Betalaíny (hlavne betanín) obsiahnuté v červenej repe majú veľmi silné antioxidačné vlastnosti a odstraňujú voľné radikály. Červená repa, ktorá sa pravidelne používa v potrave, môže chrániť pred mnohými chorobami kardiovaskulárneho systému, ktoré sú spojené s oxidačným stresom, tiež podporuje hematopoetický
  proces, a tým aj krvné funkcie.
 • Kiwi obsahuje veľa vitamínu C. Antioxidačný účinok vitamínu C pomáha chrániť bunky pred ničivými účinkami voľných kyslíkových radikálov. Surovina prispieva k prevencii kardiovaskulárnych chorôb, pomáha regulovať hladinu LDL cholesterolu v krvi a podporuje fungovanie imunitného systému.
 • Vďaka obsahu polyfenolov má grapefruit tiež vysoký antioxidačný potenciál. Podľa klinických štúdií môže surovina podporovať procesy chudnutia, pomáha tiež udržiavať normálnu telesnú hmotnosť, najmä reguláciou hladiny cholesterolu v krvnej plazme. Grapefruit podporuje prevenciu chronických ochorení vrátane
  kardiovaskulárnych chorôb (hypertenzia, ateroskleróza), cukrovky a obezity.
 • Hrozno obsahuje antioxidačné zlúčeniny: resveratrol a antokyány. Resveratrol pomáha chrániť telo pred kardiovaskulárnymi chorobami, podporuje udržanie normálneho krvného tlaku, podporuje čistiace procesy v tele. Antokyaníny prispievajú k ochrane srdca a tiež podporujú prevenciu aterosklerózy.
 • Antioxidačné polyfenoly zo semien prosa pomáhajú udržiavať normálnu hladinu cholesterolu v krvi a podporujú funkcie pečene. Dôležité je, že proso neobsahuje glutén.

Čím sa líši Duolife MEDICAL FORMULA PRODEACID® NEW?

 • Kapsuly z organických derivátov celulózy (HPMC), tiež obsahujúce deriváty chlorofylu, bez konzervačných látok, lepku a želatíny, vhodné aj pre vegánov a vegetariánov (majú tiež certifikáty košer a halal), s oneskoreným uvoľňovaním, s klinickými testami* – zlepšujú absorpciu aktívnych zlúčenín obsiahnutých vo vnútri kapsuly, čo sa premieta do zvýšenej koncentrácie účinných látok v organizme.
 • Balenie bez bisfenolu A (BPA), zlúčenine s kontroverzným účinkom na zdravie.
 • Prírodné zložky, s dodatočným prebiotickým obsahom – inulínom z koreňa čakanky obyčajnej; inulín stimuluje rast prirodzenej črevnej mikroflóry a podporuje činnosť tráviaceho traktu; má nízky glykemický index.
 • Receptúra s prihliadnutím na zásady synergizmu a antagonizmu zložiek.
 • Kompletné zložky – so zachovaným biologickým pozadím, ktoré zlepšuje ich biologickú dostupnosť.
 • Produkt NEOBSAHUJE konzervačné látky, umelé plnivá a NEMÁ GMO – suroviny použité na vývoj výživového doplnku NEPOCHÁDZAJÚ z geneticky modifikovaných rastlín.
 • Výrobok NEOBSAHUJE lepok –je vhodný pre osoby trpiace neznášanlivosťou lepku.
 • Koncentrovaná formula – vďaka tomu pohodlné použitie doplnku – 1 až 2 krát denne.

 

Je výživový doplnok DuoLife Medical Formula ProDeacid® vhodný pre vegánov a vegetariánov?

 • Produkt DuoLife Medical Formula ProDeacid® je vhodný pre vegánov a vegetariánov. 

 

Čomu je potrebné venovať osobitnú pozornosť pri používaní výživového doplnku DuoLife Medical Formula ProDeacid®?

 • Vzhľadom na to, že produkt DuoLife Medical Formula ProDeacid® obsahuje výťažok z grapefruitu, tento výživový doplnok nesmiete používať v prípade, ak užívate akékoľvek chronické lieky. V prípade, ak užívate lieky len v prípade potreby, teda nie chronicky, je potrebné, aby ste počas doby ich užívania nepoužívali výživový doplnok DuoLife Medical Formula ProDeacid®. 
 • Nezabudnite, že aktívne látky z grapefruitu inhibujú metabolizmus mnohých aktívnych zlúčenín.

info: kontakt

 

 

Výsledky