DuoLife Collagen Beauty Care Skin Sensitive je určený na každodenné použitie pre suchú, normálnu a zmiešanú pleť, ako aj pre atopickú (AZS), citlivú a jemnú pleť. Použitie kolagénového hydrátu s patentovanou metódou stabilizácie hĺbkovo hydratuje a robí pokožku pružnejšou. Ektoín navyše poskytuje ochranu pred UV žiarením, pomáha upokojiť drobné podráždenia a začervenania. Je vhodný pre ľudí so sklonom k alergiám a atopickou pokožkou.

Presvedčte sa o unikátnych vlastnostiach DuoLife Collagen Beauty Care Skin Sensitive

Advanced Collagen Technology

 • Použitie kolagénového hydrátu s patentovanou metódou tepelnej a mikrobiologickej stabilizácie nám zaisťuje jedinečnosť a exkluzivitu na európskom trhu. Kolagén ako bielkovina je prostredím pre mnohé skupiny mikroorganizmov, a preto je potrebná jeho účinná mikrobiologická stabilizácia, aby sa zaručilo jeho bezpečné použitie v kozmetike. Kolagénový hydrát používaný v našich produktoch vykazuje tepelnú aj mikrobiologickú stabilitu potvrdenú patentom č. 233679.

Soothes irritation

 • Ektoín je aminokyselina, ktorá sa nevyskytuje v ľudskom tele. Jedná sa o prírodnú látku, ktorú produkuje niekoľko druhov baktérií žijúcich v extrémne ťažkých podmienkach. Je to osmolit, teda molekula, ktorá uľahčuje osmoreguláciu, udržiavanie rovnováhy vody a elektrolytov v bunkách tela. Ektoín poskytuje ochranu pred UV žiarením, chráni pokožku pred procesmi fotostarnutia a používa sa na starostlivosti o atopickú pokožku. Má silné hydratačné vlastnosti a chráni pokožku pred stratou vody. Pomáha zmierňovať drobné podráždenia a začervenania. Je vhodný pre ľudí so sklonom k alergiám a atopickou pokožkou.

 

Vedeli ste, že DuoLife Beauty Care Collagen Skin Sensitive je…

 • kozmetický prípravok určený na každodenné použitie pre suchú, normálnu a zmiešanú pleť, ako ajpre atopickú (AD), citlivú a jemnú pleť;
 • monoprodukt, ktorý pôsobí selektívne na špecifický problém pokožky tváre, krku a dekoltu;
 • kolagénový hydrát tepelne stabilný do 32 °C, čo bolo potvrdené patentom;
 • kozmetický prípravok, ktorý využíva úplne prírodnú látku ektoín. zmierňuje prejavy kožných alergií apomáha znižovať prejavy atopickej dermatitídy;
 • produkt je prírodný na 99,4 %;
 • prípravok neobsahuje parabény, vonné kompozície – žiadne potenciálne alergény;
 • pohodlné balenie zaisťujúce hygienické použitie kozmetického prípravku – no touch formula.

 

Zložky: 

Aqua/Water, Glycerin, Collagen, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Ectoin, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Silver Citrate.

Spôsob použitia:

Naneste tenkú vrstvu kozmetického prípravku na vyčistenú a navlhčenú pokožku tváre, krku a dekoltu. Jemne vklepte, nemasírujte. Počkajte asi 5-10 minút, kým sa prípravok vstrebe. Po vstrebaní, aby ste predišli pocitu napätej pokožky, použite vhodný krém, ktorý je potrebné taktiež vklepať. Najlepšie efekty zaručí použitie krému z radu DuoLife Collagen Beauty Care. Ak sa prípravok po nanesení „vrství” pod make-upom alebo krémom – znamená to, že pri ďalšej aplikácii je potrebné znížiť dávku.

Uskladňovanie:

DuoLife Collagen Beauty Care Skin Sensitive by sa mal skladovať na tmavom a suchom mieste a nemal by byť vystavený priamemu slnečnému žiareniu. Kozmetický prípravok by sa mal skladovať pri teplote do 32 °C.

Preventívne opatrenia:

Nepoužívajte v prípade alergie na ktorúkoľvek zložku. Prípravok je určený na použitie na tvár, krk, dekolt a okolie jarmového oblúka a lícnych kostí. Nepoužívajte priamo pod oko, na očné jamky a viečka.

 

Užitočné informácie

1) Z čoho vyplýva hnedá farba prípravku? Prečo iní výrobcovia ponúkajú produkty tohto typu v svetlej farbe?

 • Hnedá farba DuoLife Collagen Beauty Care Skin Sensitive vyplýva z prítomnosti melanínu v ich zložení.

2) Prečo je vôňa kozmetického prípravku taká špecifická?

 • DuoLife Collagen Beauty Care Skin Sensitive nie je parfumovaný a neobsahuje žiadne vonné kompozície. Kolagénový hydrát sa získava z rybích koží.

3) Je DuoLife Collagen Beauty Care Skin Sensitive patentovaný?

 • Patent pokrýva metódu tepelnej a mikrobiologickej stabilizácie čistého kolagénového hydrátu.

4) Z čoho vyplýva viskozita produktu v hmote, ako aj jemná lepkavosť po aplikácii – z množstva kolagénu? Ak áno, aké je to množstvo?

 • Jemná lepkavosť je výsledkom použitia vysokej koncentrácie hydrátu s obsahom bielkoviny – kolagénu. Množstvo kolagénového hydrátu je 94,4%.

5) Ako a kedy používať DuoLife Collagen Beauty Care Skin Sensitive?

 • Môže sa rovnako ráno, ako aj večer.DuoLife Collagen Beauty Care Skin Sensitive nepripomína krém ani sérum, pretože ide o prípravok s vysokou koncentráciou čistého proteínu. Ak sa chcete ráno nalíčiť, naneste tenkú vrstvu na čistú a vlhkú pokožku tváre, krku a dekoltu. Jemne vklepávajte. Počkajte asi 5 až 10 minút, kým sa prípravok vstrebe. Po vstrebaní, aby ste zabránili pocitu napnutej pokožky, použite vhodný krém aj vklepaním. Najlepšie výsledky zaručí použitie vhodného krému z radu DuoLife Collagen Beauty Care. Ak sa prípravok po nanesení „vrství” pod make-upom alebo krémom – znamená to, že pri ďalšej aplikácii je potrebné znížiť dávku.

info: kontakt