DuoLife Boost Formula FIZZY EASY Energy COMPLEX je výživový doplnok vo forme šumivých tabliet na báze aktívnych látok podporujúcich energiu, koncentráciu a vitalitu. Prípravok je zložený z komplexu až 14 najkvalitnejších ingrediencií so synergickým účinkom. Obsahuje súbor vitamínov a prírodných rastlinných extraktov, ktoré podporujú duševnú a fyzickú kondíciu organizmu. Zloženie výrobku je dodatočne obohatené o BioPerine®* – chránený, patentovaný vzorec prírodného pôvodu s vedecky dokázanou účinnosťou zlepšujúcou vstrebávanie živín, ktoré obsahuje výživový doplnok.

Výživový doplnok DuoLife Boost Formula FIZZY EASY Energy COMPLEX obsahujúci až 14 synergicky pôsobiacich zložiek najvyššej kvality podporuje duševnú a fyzickú kondíciu organizmu. Vďaka unikátnemu zloženiu komplexu vitamínov, prírodných rastlinných extraktov a kofeínu pomáha udržiavať energiu, koncentráciu a vitalitu na optimálnej úrovni. Prípravok navyše obsahuje vyhradenú a patentovanú formulu prírodného pôvodu – BioPerine®*, ktorý má vedecky dokázané účinky na zlepšenie vstrebávania živín obsiahnutých vo výživovom doplnku.

Výživový doplnok DuoLife Boost Formula FIZZY EASY Energy COMPLEX sa používa na podporu optimálnych funkcií organizmu v prípade:

 • ľudí pociťujúcich pokles energie a vitality;
 • ľudí s problémami koncentrácie a pamäti;
 • ľudí pociťujúcich únavu a vyčerpanie;
 • profesionálne aktívnych ľudí;
 • duševne pracujúcich ľudí, vrátane učiacich sa ľudí;
 • fyzicky aktívnych a športujúcich osôb;
 • ľudí, ktorým záleží na dobrom stave nervovej sústavy.

Ako funguje DuoLife Boost Formula FIZZY EASY Energy COMPLEX a ako používať produkt?

DuoLife Boost Formula FIZZY EASY Energy COMPLEX je výživový doplnok založený na vysokokvalitných zložkách vrátane chráneného, patentovaného vzorca prírodného pôvodu BioPerine®*, ktorý vyniká vedecky dokázanými účinkami podporujúcimi lepšie vstrebávanie živín, ktoré produkt obsahuje.

DuoLife Boost Formula FIZZY EASY Energy COMPLEX podporuje:

 • energiu organizmu;
 • vitalitu a fyzickú kondíciu;
 • koncentráciu, pozornosť a pamäť;
 • správnu činnosť nervovej sústavy;
 • správne funkcie svalstva;
 • správne metabolické procesy;
 • antioxidačné procesy;
 • vstrebávanie živín vrátane vitamínov a minerálov.

 

 

DuoLife FIZZY EASY ENERGY COMPLEX je najlepšie užívať s: ďalšími produktmi z radu DuoLife Boost Formula FIZZY EASY, Shape Code® Protein Shake, Shape Code® Slim Shake, DuoLife My Mind, DuoLife Chlorofil, DuoLife Deň, DuoLife My Blood Moja Krew.

 

Zloženie: regulátory kyslosti: kyselina citrónová, uhličitany sodné; objemové činidlo: sorbitoly; extrakt z plodov guarany (Paullinia cupana); arómy; L-karnitín; kyselina: kyselina jablčná; extrakt z koreňa ženšenu (Panax ginseng C.A. Meyer); protihrudkovacia látka: polyvinylpyrolidón; kyselina L-askorbová; kofeín; amid kyseliny nikotínovej; D-pantotenát vápenatý; kyanokobalamín; pyridoxín hydrochlorid; kyselina pteroylmonoglutámová; tiamín hydrochlorid; riboflavín; D-biotín; BioPerine®* – vyhradená formula extraktu z ovocia čierneho korenia (Piper nigrum) štandardizovaná na 95 % obsah piperínu; farbivo: karotény; prášok z koncentrátu šťavy z červenej repy; sladidlá: sukralóza, steviol-glykozidy; prášok z mučenkovej šťavy – 0,1%; prášok z pomarančovej šťavy – 0,1%.

FIZZY EASY ENERGY COMPLEX tab

BioPerine®*, čiže chránený, patentovaný vzorec extraktu z plodov čierneho korenia (Piper nigrum) štandardizovaný na 95% obsahu piperínu

BioPerine®* je chránený vzorec rastlinného pôvodu, založený na extrakte z čierneho korenia, s veľmi vysokým, 95% obsahom aktívnej zložky – piperínu. Obsah piperínu v dennej dávky výživového doplnku DuoLife FIZZY EASY Energy COMPLEX je 2 mg a je to najvyššia dávka tejto zložky, ktorú je možné používať vo výživových doplnkoch v Poľsku od roku 2022.
BioPerine®* má vedecky dokázané a zdokumentované účinky podporujúce vyššiu biologickú dostupnosť živín zo stravy a výživových doplnkov. Vďaka tomu sú prijaté dávky vitamínov, minerálov a mnohých iných aktívnych látok vstrebávané účinnejšie, čo poskytuje pozitívne zdravotné úžitky vyplývajúce z ich prijímania. Vďaka vzorcu BioPerine®* obsiahnutého v DuoLife Boost Formula FIZZY EASY Energy COMPLEX sú živiny, vrátane vitamínov, účinnejšie vstrebávané, a to dokonca v podobe izolovaných zlúčenín, bez biologického pozadia.
Mechanizmus účinku vzorca BioPerine®* je založený na podpore procesu systémovej termogenézy (nárast metabolickej aktivity a uvoľňovania tepla), čoho dôsledkom je vyššia potreba živín a ich zvýšená biologická dostupnosť. Piperín, ktorý je zložkou vzorca, podporuje lokálne prekrvenie sliznice tráviacej sústavy, čím sa zlepšuje mikrocirkulácia v črevných klkoch a prenikanie živín črevnými stenami. Klinický výskum potvrdil aj bezpečnosť používania látky. Piperín obsiahnutý vBioPerine®* účinkuje najefektívnejšie, keď sa prijíma spolu (v tom istom čase) so živinami, avšak má iba neveľký vplyv na dostupnosť aktívnych zložiek užitých po časovom odstupe. Preto tiež nemení prijímanie a biologickú dostupnosť liekov, pokiaľ je zachovaný správny časový odstup.
Piperín navyše preukazuje ochranné účinky voči bunkám (antioxidačné) a účinky podporujúce minimalizáciu oxidačného stresu a zápalových procesov

Extrakt z plodov guarany (Paullinia cupana) štandardizovaný na obsah kofeínu

Plody guarany obsahujú semená, ktoré sú bohaté na kofeín. Semená guarany obsahujú dokonca až päťkrát viac kofeínu ako semená kávy. Kofeín podporuje zvýšenú činnosť nervovej sústavy, podporuje koncentráciu, pozornosť, reflexy a pomáha udržiavať optimálnu náladu. Okrem toho podporuje metabolizmus, prácu svalov a optimálnu činnosť srdca. Extrakt z plodov guarany je bohatý aj na ďalšie aktívne zložky podporujúce účinky kofeínu, ako je teobromín alebo teofylín.

Ekstrakt z koreňa ženšenu (Panax ginseng C.A. Meyer)

Ženšen má veľmi široké zdraviuprospešné účinky, ktoré potvrdzujú stovky klinických štúdií. Aktívne látky extraktu (tzv. ginsenosidy) podporujú fyzickú a duševnú aktiváciu organizmu, pomáhajú zvyšovať koncentráciu, podporujú pamäť, majú tiež antioxidačné a ochranné vlastnosti pre bunky nervového systému.

L-karnitín

L-karnitín je organická zlúčenina, ktorá sa biosyntetizuje v tele. Jeho suplementácia pomáha dodatočne zvýšiť produkciu energie v mitochondriách, ktorá je potrebná pre správne fungovanie buniek. L-karnitín prispieva k väčšiemu spaľovaniu tukov a bráni ich ukladaniu. Dôležité je, že fyzická aktivita podporuje využitie L-karnitínu naším telom na tvorbu energie.

Biotín (vitamín B7; vitamín H)

Biotín patrí do skupiny vitamínov B – rozpustných vo vode. Jeho suplementácia prispieva k udržaniu optimálneho stavu mnohých systémov, pretože tento vitamín je nevyhnutný pre správny priebeh mnohých metabolických reakcií, vrátane metabolizmu lipidov a sacharidov. Dôležité je, že okrem podpory stavu vlasov, pokožky a nechtov, ktorá je typická pre biotín, vedecké správy poukazujú aj na mimoriadne dôležitú úlohu tohto vitamínu pri podpore stavu nervového systému a jeho neuroprotektívne účinky (ochranné pôsobenie na nervové bunky).

Ostatné vitamíny skupiny B – vitamín B1 (tiamín), B2 (riboflavín), PP (niacín), B6 (pyridoxín), B9 (kyselina listová), B12 (kyanokobalamín), B5 (kyselina pantoténová)

Komplex vitamínov skupiny B prispieva k správnemu priebehu nespočetných dôležitých metabolických procesov, čím umožňuje získavanie energie z konzumovaných jedál. Ide teda o skupinu vitamínov priamo súvisiacich s podporou rýchlosti metabolizmu. Vitamíny z tejto skupiny navyše podporujú optimálne funkcie nervovej sústavy a svalov, pomáhajú udržiavať fyzickú a psychickú kondíciu organizmu. Vitamínový B komplex pomáha minimalizovať deštruktívny vplyv stresu na stav neurónov, pomáha zvyšovať úroveň koncentrácie a pozornosti, podporuje pamäť a pomáha znižovať pocit únavy a vyčerpania.

Vitamín C (kyselina L-askorbová)

Úloha vitamínu C v tele je široko známa a viacsmerná; z hľadiska zachovania optimálnej energie a vitality organizmu spomenieme2:

 • účasť na biosyntéze L-karnitínu, ktorý podmieňuje správne fungovanie svalov;
 • antioxidačná aktivita, ktorá pomáha udržiavať optimálny stav neurónov a podporuje ochranu pred oxidačným stresom;
 • účasť na syntéze norepinefrínu a serotonínu – neurotransmiterov súvisiacich s komunikáciou medzi neurónmi;
 • podporuje regeneráciu po fyzickej námahe, pomáha znižovať hladinu kortizolu a podporuje procesy spaľovania tukového tkaniva počas cvičenia.

Čím sa líši DuoLife Boost Formula FIZZY EASY Energy COMPLEX?

 • Komplexné zloženie až 14 aktívnych látok, vrátane rastlinných zložiek prírodného pôvodu a vitamínov podporujúcich energiu, koncentráciu a vitalitu.
 • Obsahuje „booster” absorpcie – výživový doplnok vo svojom zložení obsahuje BioPerine®* – chránený, patentovaný vzorec rastlinného pôvodu s vedecky dokázanými účinkami zlepšujúcimi vstrebávanie živín, ktoré výživový doplnok obsahuje.
 • Synergia pôsobenia všetkých zložiek.
 • Doplnkovými látkami sú len tie, ktoré sú technologicky nevyhnutné.
 • Iba prírodné farbivá.
 • Pohodlná forma používania – šumivé tabletky určené na prípravu osviežujúceho nápoja s ovocnou príchuťou príchuť mučenka-pomaranč).
 • Produkt NEOBSAHUJE laktózu a je bezGMO.
 • Produkt NEOBSAHUJE glutén – je vhodný pre osoby s netoleranciou gluténu.
 • Produkt je vhodný pre vegánov a vegetariánov.

Info: kontakt