Cukrový telový peeling DuoLife Chlorofil Beauty Care – je starostlivo vytvorené spojenie najlepších látok, ktoré stimulujú mikrocirkuláciu a zároveň očisťujú pokožku a zlepšujú jej absorpčné vlastnosti. Použitie unikátnej Formuly Ashedo 24/7 Nutri-Form™, ktorej základom sú olej z avokáda a bambucké maslo, má vplyv na to, že peeling ideálne hydratuje, vyživuje a zlepšuje elasticitu pokožky. 

Cukrový telový peeling DuoLife Chlorofil Beauty Care (200 ml) je starostlivo vytvorené spojenie najlepších látok, ktoré stimulujú mikrocirkuláciu a zároveň očisťujú pokožku a zlepšujú jej absorpčné vlastnosti. Použitie unikátnej Formuly Ashedo 24/7 Nutri-Form™, ktorej základom sú olej z avokáda a bambucké maslo, má vplyv na to, že peeling ideálne hydratuje, vyživuje a zlepšuje elasticitu pokožky. Unikátna kompozícia výťažkov zo zelených rastlín nachádzajúca sa v DuoLife Chlorofil Beauty Care , s očisťujúcimi vlastnosťami, predstavuje najlepšiu detoxikáciu pre pokožku. Plynúca priamo z prírody zelená sila peelingu bola založená na cukrovej formule, v ktorej cukor plní exfoliačnú funkciu.

Peeling DuoLife Chlorofil Beauty Care je ideálne doplnenie výživových doplnkov DuoLife Chlorofil. Spojením výhod prípravku v tekutej forme s výnimočnými vlastnosťami telového masla poskytnete komplexnú starostlivosť svojmu zdraviu a správnu kondíciu pokožke. Nechajte sa prekvapiť vlastnou krásou!

Peeling DuoLife Chlorofil Beauty Care sa perfektne komponuje so zvyšnými produktmi z tejto línie. Ich spojenie zaručuje neopakovateľný a dlhodobý efekt zdôrazňujúci všetky kvality krásy. Otvorte sa na krásu s kozmetikami DuoLife Beauty Care.

 

Chlorofyl:

 • preukazuje silné antioxidačné účinky
 • podporuje odstraňovanie voľných radikálov
 • preukazuje detoxikačné účinky
 • oneskoruje procesy starnutia organizmu
 • preukazuje hydratačné účinky
 • má vlastnosti zmierňujúce podráždenia
 • podporuje regeneráciu organizmu
 • podporuje očisťovania organizmu z ťažkých kovov

 

Telový peeling DuoLife Chlorofil Beauty Care

 • zložky stimulujú krvný obeh
 • zložky zlepšujú absorpčné vlastnosti pokožky
 • očisťuje a odstraňuje odumreté bunky
 • obsahuje hydratačné a vyživujúce oleje
 • zlepšuje elasticitu pokožky

 

Zložky: 

Ingredients: Sucrose, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Isopropyl Myristate, Silica, Caprylic/Capric Triglyceride, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Parfum/ Fragrance, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Tocopherol, Chlorella Vulgaris, Hordeum Vulgare Extract, Medicago Sativa (Alfalfa) Extract, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Vegetable Oil, Copper Chlorohyll, Citral, Citronellol, Linalool.

 

Ako by sme mali používať telový peeling DuoLife Chlorofil Beauty Care?

 • Telový peeling DuoLife Chlorofil by sa mal nanášať na mierne navlhčenú pokožku a následne votrieť krúživými pohybmi.

Je potrebné nanášať telový peeling DuoLife Chlorofil Beauty Care na celý povrch tela?

 • Telový peeling DuoLife Chlorofil je možné vtierať do celého tela.

 

Ako pôsobí telový peeling DuoLife Chlorofil Beauty Care?

 • Telový peeling DuoLife Chlorofil je produkt na báze cukru a patrí k hrubozrnným peelingom. Cukrový peeling dôkladne odlupuje vrchnú vrstvu pokožky a zanecháva ju hodvábne hladkú. Preto poskytuje vysoký komfort pre pocit jemnej a osviežujúcej pleti. Telový peeling DuoLife Chlorofil používaný pravidelne, najmenej raz týždenne, zvyšuje elasticitu a pevnosť pokožky a zmierňuje jej tonus. Vďaka obsahu aktívnych zložiek zlepšuje krvný obeh a urýchľuje metabolické procesy v tele. Týmto spôsobom tiež pomáha znižovať celulitídu. Detoxikačný a okysličujúci cukrový telový peeling DuoLife Chlorofil Beauty Care je starostlivo vytvorené spojenie najlepších látok, ktoré stimulujú mikrocirkuláciu a zároveň očisťujú pokožku a zlepšujú jej absorpčné vlastnosti.  Použitie unikátnej Formuly Ashedo 24/7 Nutri-FormTM ,ktorej základom sú olej z avokáda a bambucké maslo, má vplyv na to, že peeling ideálne hydratuje, vyživuje a zlepšuje elasticitu pokožky. Je potrebné dodať, že na výrazné zlepšenie stavu pokožky by sa mal peeling vykonávať stále a pravidelne aspoň v počiatočnej fáze.

 

Aké vône sa použili v telovom peelingu DuoLife Chlorofil Beauty Care?

 • V telovom peelingu DuoLife Chlorofil Beauty Care je použitá vôňa zeleného čaju.

 

Aktívne zložky telového peelingu DuoLife Chlorofil Beauty Care:

 • slnečnicový olej, avokádový olej, bambucké maslo, extrakt z chlorelly, extrakt z jačmeňa, extrakt z lucerny, éterický mätový olej

 

info: kontakt

 

Výsledky