Hi5! beeCrunchy je 100% prírodná zmes zo starostlivo vybraných druhov ovocia, zeleniny a blahodarne pôsobiaceho celého zrna bez pridaného cukru. Je bohatým zdrojom vlákniny a semien, ktoré poskytujú zdraviu prospešné zložky. Pre každý deň zo siedmich dní v týždni je to výnimočná strava.

13 dôvodov prečo Hi5! beeCrunchy

1) Bez pridaného cukru: Sladké, ale bez pridaného cukru? Na dosiahnutie príťažlivej chuti v procese výroby crunchy sa často používajú rôzne druhy cukru: z cukrovej repy, trstinového cukru, kokosového alebo vanilkového cukru, dokonca aj z glukózy a fruktózy, ktorý je v prípade väčšieho množstva považovaný za škodlivý. Hi5! beeCrunchy je niečo úplne iné a predstavuje úplne iný, rozhodne zdravší prístup.

2) Vysoký obsah vlákniny: Najnovšie výskumy ukazujú, že až 60% spotrebiteľov hľadá potraviny s vysokým obsahom vlákniny. Vláknina pomáha znižovať pocit hladu, úroveň cholesterolu a odstraňovať z tela škodlivé látky. V produktoch „premium“ ako je Hi5! beeCrunchy možno hovoriť o vysokom obsahu vlákniny (high fibre).

3) Celé zrno: Celé zrno je zdravie samo. Dietetici odporúčajú konzumovať potraviny s cereáliami aj niekoľkokrát denne, čo v praxi znamená, že by sa potravinové výrobky s obsahom cereálií mali vyskytovať v každom dennom jedle. Práve v šupke zrna je najviac vitamínov a minerálov, ktoré prospievajú vášmu telu celkom prirodzene. V Hi5! beeCrunchy sme použili len celozrnné, nemleté ovsené vločky. To nám umožnilo zachovať ich plnú výživovú hodnotu. Celé zrno priaznivo pôsobí na peristaltiku čriev, urýchľuje látkovú premenu, napomáha rýchlejšie sa zbavovať nadbytočných kilogramov. Je to tiež výborná voľba pre všetkých, ktorí chcú byť FIT.

4) Dobré, lepšie, superpotraviny:  Hi5! beeCrunchy boli skomponované z trinástich, 100% prírodných zložiek. Pri vytváraní tohto výrobku sme použili zložky, ktoré sa výborne osvedčili pri procese výroby výživových doplnkov DuoLife deň a noc a zaručili najkvalitnejšie zloženie. W Hi5! beeCrunchy nájdete o.i.:
– plody godži, ktoré sú započítavané do superpotravín a ktoré sú zdrojom antioxidantov,
– tekvicové semienka, vlašské orechy alebo slnečnicové semienka, ktoré podporujú proces znižovania hladiny cholesterolu
– mrkva bohatá na vitamín A, ktorá podporuje činnosť zrakového orgánu a má antioxidačné účinky
– slivky, ktoré obsahujú veľké množstvo vlákniny, podporujú trávenie a proces znižovania hladiny glukózy v krvi
– hrozienka, ktoré sú bohaté na draslík a vitamín B6, čo pomáha regulovať krvný tlak, znižovať pocit únavy, a tým podporovať aj nervový systém.
Unikátnou kompozíciou najlepších zložiek tak vzniká produkt Hi5! beeCrunchy, ktorý je svojho druhu jediný a bezkonkurenčný. Pre organizmus nie je nič lepšie.

5) Med a okvetný peľ:  Hi5! beeCrunchy sú obohatené medom a okvetným peľom. Tieto zložky tvoria 6% všetkých zložiek. Vďaka tomu si výrobok zachováva výnimočnú, sladkú chuť a zároveň uchováva energetickú hodnotu. Je tiež zdrojom cenných vitamínov A, B2, C, PP. Hi5! beeCrunchy môžu konzumovať vegetariáni.

6) Unikátne zloženie: Značka Marka Hi5! je známa už z beeSnap tyčiniek, ktoré neobsahujú dodatočný cukor, neobsahujú trans tuky, glukózovo-fruktózový sirup, palmový olej, GMO, konzervanty, aspartám a acesulfam K, sukralózu. Hi5! beeCrunchy je 100% prírodný výrobok, nemá umelé farbivá a arómy, vo svojom zložení neobsahuje pšenicu.

7) Handmade: Každá výrobná fáza zdravého a výživného Hi5! beeCrunchy sa uskutočňuje ručne, čo zaručuje jeho najvyššiu kvalitu. Orechy, zrno a semená sú vypékané dohromady v príslušnej teplote. Celý proces je veľmi dôsledný, a preto zložky nestrácajú žiadne výživové hodnoty. V ďalšej etape prebieha ručné pridávanie ovocia a zeleniny.

8) Výhradne zdravé tuky: Hi5! beeCrunchy odlišuje od ostatných ešte niečo iné: tuky! Nový výrobok DuoLife totiž obsahuje len tie zdravé, získané zo semien v nich obsiahnutých orechov a cereálií. Ešte inou hodnotou výrobku je jeho nízky obsah sodíka a soli.

9) Clean Label Hi5! beeCrunchy je ďalší výrobok DuoLife, ktorý sa môže pochváliť tzv. čistú etiketou – clean label. Je to transparentné a jasná informácia pre spotrebiteľa, že je zaručené dobré zloženie výrobku. Podľa platných požiadaviek sú informácie na etikete jasné, zrozumiteľné a obmedzené na minimum; v našom prípade sú celkom vylúčené ďalšie látky.

10) Všetko, čo je dôležité: Aktivita, zmena životného tempa, náchylnosť k civilizačným chorobám spôsobila zmeny prístupu k výživovej pyramíde človeka XXI. storočia. Produkt Hi5! beeCrunchy bol pripravený na základe poznatkov o zásadách zdravej výživy a predpokladá pravidelnú konzumáciu (4 až 5 jedál každé 3 až 4 hodiny). Kde a v akom množstve sa ovocie a zelenina konzumuje najčastejšie a v akom množstve? Podľa pomeru: ¾ zeleniny a ¼ ovocia. Ďalej sa odporúča konzumovať výrobky s cereáliami, najmä celozrnné, čo je využité aj v našom výrobku. Naviac sa vyhýbame konzumácii cukru a sladkostí a nahrádzame ich ovocím, orechmi a semienkami.

11) Chrúmať bez výčitiek svedomia: S vedomím súčasného trendu, ktorý zdôrazňuje zloženie aj vzhľad, stále viac vyhľadávame zdravé výrobky, ktoré sa dajú hrýzť, ktoré sú chrumkavé a zároveň z nich máme radosť. Hi5! beeCrunchy je zmes cereálnych vločiek vypečených s dodatkom medu, ovocia a zeleniny. Chutia výborne s mliekom, jogurtom, vodou alebo rastlinným nápojom.

12) Praktické balenie Hi5! beeCrunchy sa vyznačujú nielen svojimi zdraviu prospešnými účinkami, ale aj praktickým balením, ktoré je navyše priaznivé pre životné prostredie. Vyzerajú atraktívne – priťahujú zrak a ochraňujú produkt pred vonkajšími účinkami, ktoré zabraňujú tomu, aby sa výrobok znehodnocoval. Balenie je ideálne pre 7 porcií. Pre každý zo siedmich dní v týždni je to výnimočná strava.

13) Raňajky sú výzva: Výskumy ukazujú, aké dôležité je ranné jedlo. Nielen to, že ho vôbec konzumujeme, ale aj to, čo konkrétne raňajkujeme. Plnohodnotné jedlo s náležitými zložkami môže byť zárukou násho denného výkonu.

Zložky:Hi5! beeCrunchy – Chrumkavé cereálie obohatené o zeleninu, ovocie, orechy a superfoods. Obsahuje prirodzene sa vyskytujúce cukry.

Zloženie: ovsené vločky, slnečnicové semienka, hrozienka (hrozienka, slnečnicový olej), strúhaný kokos, ďatle, kvetový med, vlašské orechy, tekvicové semienka, slivky, plody morušovníka bieleho, plody godži, dusená mrkva, okvetný peľ.

Spôsob použitia: 4 polievkové lyžice (asi 42 g) nalejte mlieko, jogurt alebo zeleninový nápoj. Balenie obsahuje 7 odporúčaných častí produktu.

info: kontakt

 

 

Výsledky