kozmetika 6

Rovnováha a prirodzené pH na každý deň! DuoLife Beauty Care Aloe Face Toner je pleťové tonikum určené na starostlivosť o tvár, ktoré upokojuje a obnovuje prirodzené pH pokožky. Kmeňové bunky aloe vera obsiahnuté vo výrobku majú upokojujúce vlastnosti a posilňujú ochrannú bariéru pokožky. Použitie jablčného octu má za následok, že produkt podporuje reguláciu kožného mazu, čistí, tonizuje a jemne exfoliuje pokožku. Produkt je obohatený o rastlinný komplex 6 extraktov z rastlín, ktoré sú populárne v Ázii. Po použití tonikum zostáva pokožka dobre zvlhčená, hodvábne hladká a pripravená na ďalšie ošetrenia.

DuoLife Beauty Care Aloes Face Toner je tonizačný produkt patriaci pod zastrešujúcu značku DuoLife Beauty Care Aloes na báze vysoko koncentrovaných prírodných zložiek. Rada kozmetiky aloe na tvár zahŕňa produkty, ktoré boli okrem priaznivých účinkov aloe obohatené o mnoho účinných látok so synergickým účinkom vo vzťahu k aloe alebo doplnkovým účinkom, rozširujúcim priaznivé účinky kozmetiky na našu pokožku.
DuoLife Beauty Care Aloe Face Toner v sebe spája upokojujúcu silu buniek aloe vera s regulačným účinkom jablčného octu a výživným účinkom medového extraktu. Prípravok obnovuje prirodzené pH pokožky po vyčistení micelárnou tekutinou a čistiacim gélom. Tonikum osvieži a pripraví pokožku na lepšie vstrebávanie aktívnych zložiek obsiahnutých v kréme na tvár, ktorý nanášame v ďalšej fáze starostlivosti o pleť.
Čistenie pokožky je kľúčovou etapou v každodennej starostlivosti o pokožku tváre, pretože odstraňuje všetky nečistoty a pripravuje pokožku na krém. Tónovanie pleti je dôležitou etapou starostlivosti, na ktorú, bohužiaľ, často zabúdame. Predstavuje akúsi hranicu medzi čistením a starostlivosťou, pretože jej úlohou je odstrániť zvyšky nečistôt, obnoviť správne pH pokožky, ako aj osviežiť, upokojiť podráždenia a dodať pokožke cenné výživné látky. 
Zloženie: 
Aqua/Water, Propanediol, Caprylyl/Capryl Glucoside, Glycerin, Aloe Barbadensis Callus Extract, Phyllostachys Bambusoides Extract, Mel Extract, Chaenomeles Sinensis Fruit Extract, Cinnamomum Cassia Bark Extract, Diospyros Kaki Leaf Extract, Artemisia Princeps Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Chrysanthellum Indicum Extract, Panthenol, Betaine, Pantolactone, Stevia Rebaudiana Leaf Extract, Sodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Caprylate, Polyglyceryl-6 Oleate, Sodium Surfactin, Citric Acid, Acetum, Sodium Phytate, Parfum/Fragrance, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate 
Spôsob použitia:
Produkt naneste na vatový tampón a jemne nanášajte na pokožku tváre, krku a dekoltu, vyhýbajte sa oblasti očí. Používajte po vyčistení pokožky na obnovenie jej prirodzeného pH alebo na osvieženie po celom dni.
Preventívne opatrenia: nepoužívajte v prípade alergie na ktorúkoľvek zložku. 
Viete, čím je DuoLife Beauty Care Aloes Face Toner výnimočné?
 • Vysoký index prirodzenosti až 99 %
 • Produkt založený na kmeňových bunkách aloe vera (Aloe Barbadensis Callus Extract). Účinná látka inovatívna na trhu kozmetických prípravkov. Kmeňové bunky aloe vera sú jedinečným výdobytkom biotechnológie zameranej na získanie prírodnej látky, ktorá obnovuje rovnováhu našej pokožky
 • Bohatstvo aktívnych zložiek prírodného pôvodu zaisťuje široký účinok kozmetiky
 • Bambusový extrakt pochádza z druhu bohatého na kremík, ktorý je nevyhnutný pre zdravie pokožky
 • Unikátny komplex výťažkov zo 6 rastlín najpopulárnejších v Ázii je pre našu pokožku vitamínovou bombou
 • Produkt zaručuje pokožke efekt sviežosti a komfortu už po prvom použití
 • Synergia s ostatnými produktmi DuoLife Beauty Care Aloes poskytuje komplexný účinok
 
FAQ
Pre aký typ pleti je určené pleťové tonikum DUOLIFE Beauty Care Aloes Face Toner?
 • DUOLIFE Beauty Care Aloes Face Toner je určený najmä pre mladú pleť.

Od akého veku sa môže používať tonikum na tvár DUOLIFE Beauty Care Aloes Face Toner?

 • DUOLIFE Beauty Care Aloes Face Toner sa môže používať od 15 rokov.

Aký je index prirodzenosti DUOLIFE Beauty Care Aloes Face Toner?

 • Spoľahlivým medzinárodným spôsobom zisťovania, či je kozmetický prípravok skutočne prírodný, je metóda obsiahnutá v norme ISO 16128. Definuje zložky prírodného pôvodu a zavádza tzv. index prirodzenosti produktu, čo je percentuálna hodnota obsahu prírodných zložiek v kozmetickom prípravku. Produkty DuoLife majú veľmi vysoký index prirodzenosti a ich zloženie je založené na prírodných, certifikovaných zložkách. Index prirodzenosti DUOLIFE Beauty Care Aloes Face Toner je až 99 %. 

Aké aktívne zložky môžem nájsť v DUOLIFE Beauty Care Aloes Face Toner?

 • Zloženie tonika na tvár obsahuje kmeňové bunky aloe, ktoré majú upokojujúci účinok, obnovujú rovnováhu pokožky, stimulujú regeneráciu epidermálnych buniek a posilňujú ochrannú bariéru pokožky. Ďalšou cennou zložkou je betaín, ktorý má schopnosť viazať vodu a zadržiavať ju v pokožke. Zloženie obsahuje aj výťažok z bambusu, ktorý udržiava správnu úroveň hydratácie pokožky a stimuluje bunkový metabolizmus, ako aj jablčný ocot s výťažkom z medu, ktoré udržujú správnu bakteriálnu flóru, chránia pokožku pred voľnými radikálmi, jemne odlupujú odumretú epidermis a majú upokojujúci účinok.
 • Nemenej dôležitý je aj rastlinný komplex obsiahnutý v toniku, ktorý obsahuje výťažky zo 6 rastlín obľúbených v Ázii: list perzimonu (kaki), kôra škorice, list japonskej pŕhľavy, kvet indickej chryzantémy, plod čínskej kdoule a list zeleného čaju. Tento komplex má predovšetkým antioxidačný účinok, znižuje výskyt vrások a urýchľuje regeneráciu buniek.
Obsahuje pleťové tonikum DUOLIFE Beauty Care Aloes Face Toner nejaké dráždivé zložky?
 • Výrobok DUOLIFE Beauty Care Aloes Face Toner neobsahuje dráždivé látky, ako sú: SLES, SLS alebo parabény.

Obsahuje kmeňové bunky aloe. Prečo sú lepšie ako extrakt z aloe?

 • Kmeňové bunky aloe vera sú technologicky vyspelé prírodné zložky, ktoré majú mnohonásobne silnejšie účinky ako extrakt. Majú upokojujúci účinok, zvyšujú toleranciu pokožky voči nepriaznivým dráždivým vplyvom, obnovujú rovnováhu, pružnosť a pevnosť pokožky a stimulujú regeneráciu epidermálnych buniek.
 • Extrakt je prípravok získaný z prášku zmiešaného s vodou a zvyčajne obsahuje menej ako 10 % rastliny aloe vera. Výrobky na báze prášku nemajú pôvodné vlastnosti rastliny, pretože počas procesu sušenia mrazom, ktorému je aloe vera podrobená (proces dehydratácie na získanie prášku), stráca mnohé zo svojich pôvodných vlastností. Väčšina výrobcov používa prášok z dôvodu úspory nákladov a súvisiacej logistiky.
 • Kmeňové bunky aloe vera boli vyvinuté tak, aby poskytovali čo najviac pôvodných účinných látok, ktoré poskytuje aloe. Prírodná zložka bola vytvorená s cieľom zachovať výhody prírodného produktu. Technologicky vyspelá zložka vyrobená biotechnológiou.

informacie: kontakt